Přejít na výpis diskuzí

Klement Gottwald

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ještě ,že jsem ho nezažil

    *16* *10* *9* *13* *9*
    • Re: ještě ,že jsem ho nezažil

      máš pravdu
      *9*
  • Nepříjde mi jako příjemný člověk

    Gotwald se mi zdá jako VLASTIZRÁDCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ten mezi čechy nikdy nezapadne!!!!!! !!!!!!!!!!!! *13*
    • Re: Nepříjde mi jako příjemný člověk

      gottwald? Vlasuzrádce? Tím je spíč molada Horákoová a dnes Topolánek a ostatní kriplové ve vládě. Ten kdo to tady napsal je čurák vymrdanej.
  • Byl Přijemný

    Abyl vůbec Klement Gottwald příjemný člověk nebo byl jako Stalin.Pořád takový nervní. *3*
    • Re: Byl Přijemný

      Byl to normální ochlasta
      • Právě jsem přečetl všechny názory vás všech.Musím říct že jsem z vás zklamán. Gottwald pro nás chtěl něco udělat. Chtěl bych vás vidět za dobu komunistů jak by jste vy vládli.
  • Svině

    Tento chlápek byl největší svině,která se kdy procházela po Vladislavském sále.Nechápu jak ho někteří chytráci mohou považovat za správného chlapíka!!!
    *13*
  • Udělal dobře

    Gottwald byl vlastně pro všechny prospěšný.Za komunismu nebylo takové politické dusno(zdražování,Zelenka,Škrlov á,Kulínský,chobotnice,rozhodová ní o osudu koruny nahrazením Eura atd)a už vůbec ne násilí(facka Macka atd).No prominu-li ty procesy,nemám co bych "Klémovi" vytknul
  • svině

    byl to obyčejný vrah a zasranej komouš!
  • idioti

    čest a uznání?!to snad nemůže napsat normální člověk o takové zrůdě!!!!!ste fakt idioti...
    • Re: idioti

      prase komunistické!!!! ty kurvo komančovské.. *16* byla to ta největší kurva!!!!
    • Re: idioti

      Nápodobně
  • Gottwald? No skvělý člověk. Co jsem se bavil s pamětníky, nedají na něj dopustit.
    No přečtěte si první parl. projev, stále aktuální
  • TAK takto pisou ti velci pravdolaskari zivotopisy svych nepratel ???!!!Opravdu,v CEM se lisi tato "demokracie" od minule ery?????? *7* *7* *9* HLAVNE, ze nejsou jako ONI,!!!!
  • zlatá slova:

    madla-

    to JUDr Karel Vlk
    Myslíte střelbu bratrů Mašínových?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit