Přejít na výpis diskuzí

Kristína Peláková

OSOBNOST 28.12.2008 
115 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Kristína je fakt pekná baba a dobrá slovenská najkrajšia speváčka akorát jediná pesnička, ktorá sa mi od nej vôbec nepáči Ta ne
  • Luky1987
    Hlavne je to kočka Kristína, páči sa mi a sympatické dievča, najlepšia slovenská speváčka podla mna už som na nu zmenil názor *14* *14* *14* *14* *4* *3*
  • si super speváčka.Držím ti palce
  • Luky1987
    Kristína je v pohode speváčka
    • Luky 1987 ..kolikrát tu budeš ještě psát,že je Kristína zpěvačka nic moc,otřesná,hrozná,atd.atd. Napišu svůj názor jednou a nebudu to psát stokrát! Nemáš nic jiného na práci ,nebo se nudíš?! *8*
      • Luky1987
        Kristína je pekná baba
  • ty si pako luky 1897 lebo to ty si katastrofa ty by si tak nikdy nevedel spievat
  • Jsi úzžasná spevačka a púvabna zaroven to.se nevidi jen tak :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-);-)
  • Mám rád/a její písničky.
  • Kristina je nejen muj miláček ale miláček většiny čr.A kdo píše že neumí zpívat tak je pako ale chápu že její texty plné romantiky a lasky nejsou něčí šálek čaje,ale to je problém vkusu.Ja jako zpěváka nepovažuji Ritmuse ale je to taky jenom nazor !!!
    • Haha tak vetšina čr no to je kravina když 34 procent obyvatel ji zná jen z rádia nevý jek se jmenuje a z toho10 procent neví kdo to je
  • Luky1987
    O ničom a hrozná speváčka proste celá Kristína
  • jirik
    Kristina si nej.......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit