Přejít na výpis diskuzí

Kristina Pimenova

OSOBNOST 23.10.2014 
193 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fajn ted je hezká ale co potom az bude dospela muze bejt strasna zamyslete se
  • Když říkají že její máma je modelka tak to NEZNAMENÁ že ona je ta nejkrásnější! Podle vypadá dobře ale ne na tolik aby mohla dělat modelku! *16*
  • Je hezká, ale jako všichni předmětnou tak i já napíšu že je ještě na modelink ,,dost"mladá!!!!
    A myslím že s takovými lidmi dokáže sláva udělat pěkné rošťárny!!! *16*
  • Ona je iba taká nízka ?!
    Preboha !!!!
    Ja sa až divím že môže byť modelkou keď má iba 138 cm. Mne by bola asi po pás. Ona ma 10 a ja 9. Ja meriam 158-160 cm a ona meria 138 cm. Podľa mňa by nemala byť modelkou. Veď ona sa má ešte iba učiť a nie chodiť na módne prehliadky a fotenie.
    Podľa mňa je to proste len ( teraz asi urazím všetkých jej fanúšikov ) hlúpe malé decko. Áno ja viem ja som od nej o rok mladšia ale ja na rozdiel od nej chodím každý deň do školy a ona sa fláka po módnych prehliadkách. Takže ona má v hlave iba jednu veľkú figu.
  • NikolyKushe
    Je pěkná, ale není nejhezčí na světe. Nikdo nemůže být dokonalý. Od kolika let se fotí? 3? Až bude dospělá bude toho litovat...litovat toho , že si zničila děctví focením.
  • Ahojte prijatelę mam vàs rada cautę
    • Ahoj.Seš moc krásná.Budem kámošky?
    • ani to niesi ty kto by tomu uveril
      *12*
  • dělaj si ze mě srandu ?!? já jí nemůžu dát nelíbí ?!!jenom líbí? a nejhezčí fakt neni :'D
    • NikolyKushe
      No a? :) nemusíš hned psát , že je Rusko fuj. Česko taky není nejdokonalejší. *3*
  • Ano, je moc nadherna.. a urcite i v dospelosti bude, ale sakra je ji 9 let?! Je jeste mala na takovi veci.. urcite to chteji jeji rodice anezby se ptali na jeji nazor.. je spoustu mnohem hezcich holcicek.. to vidite i na fotkach, je obarvena na blond.. v 9-ti?! Boze! ale urcite je to krasna holcicka, ikdyz nektere fotky co ma jsou tak moc upravene, az to vypada jako barbie.. prirodni krasa je proste nejkrasnejsi, navic je fakt mala na tak sexy fotky a premalovavani.. ale pekna holcicka ;) (y)
  • Je to nádherné dievča ale čítala som že jej mama dovoľuje Kike fotiť sa v rukavičkách a že to priťahuje pedofilov.
  • Myslím si ze je pekná ale určite nie najkrajšia osobne videla som aj krajšie dievčatá ale to je len moj názor

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit