Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Kočí

OSOBNOST 16.10.2010 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podivné individum

    Za prvé by mne zajímala orientace této osoby,není mi dle zjevu jasné zda má blíž kmuži,nebo ženě.Pokud se týče osobních vlastností,dělá na mne dojem osoby poctivé a užitečné práce se štítící,hledající spíš možnost spřádat nějaké intriky,které vynesou hodně peněz.Morální zásady nic moc.Na vysokoškolsky vzdělanou by mohla vědět,že životopis má obsahovat víc než datum narození a funkce,ale také z jakého prostředí a poměrůpochází. *8* *16*
    • Re: Podivné individum

      Mily pane,
      asi vam nic nerika vyraz ,,profesionalni zivotopis,,..tak to je to,co napsala slecna Koci.Vy pisete o totalitnim zivotopise,ktery jsme potupne vyplnovali v dobach komunismu.....tak to uz snad mame za s sebou...............
  • Nenechte se odradit, Kristýno

    Úroveň urážlivých příspěvků svědčí o nízké úrovni rádoby diskutujících. Myslím, že si paní Kočí zaslouží uznání a podporu za odvahu, kterou našla, aby poukázala na tu zákulisní mafii. A to že je mladá? O to větší má můj obdiv.
    • Re: Nenechte se odradit, Kristýno

      ještě pořád si myslíte o této "hrdince" totéž co před týdnem?
  • Zpráva

    Náno blbá, ty už di taky do prd........., tele bl..bý, jako kdy ti rostou zuby.......ty chceš o něčem rozhodovat? Vždyť je to směšný.
  • funkcionařka

    Silne mi pripominate madam Kabrhelovou z dob minulych ... Ab.
    viz : http://cs.wikipedia.org/wiki/Marie_Kabrhelov%C3%A1
  • Funkcionářka

    Dnes sleduji Tv /Prima/.P.Kočí je velmi suverénní,přesvědčena o neomylnosti VV/tedy i své/.Asi má vysoké příjmy,že tak zasvěceně radí,co my,OBYČEJNÍ lidé,máme dělat,aby nás nemusely příští generace VYDRŽOVAT.Doporučovala bych jí:alespoň 1 rok práce /ne funkcionaření/ u zaměstnavatele,za plat 13.000Kč hrubého /a to je hodně/.Z toho si platit vše sama,koupit si byt,stravu,a HLAVNĚ ŠeTŘENÍ NA SVŮJ DŮCHOD!!.také by mohla přispívat rodičům na důchod,přispívat na charitu,ev.splácet vé studium *15*
  • Nejste muž?

    Dobrý den, zajímalo by mě, zda je Kristýna Kočí žena? Vypadá jako muž, který si hraje na ženu..
    • stroj na slova

      Kočí je mistr slov!!! A z jejího pohledu je patrné, že po sexu předhodí svého partnera dravé zvěři!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit