Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Kociánová

OSOBNOST 25.12.2007 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poděkování

    Moc děkuji za společné foto ze včerejší slunečné Prahy v tramvaji. Prý jste z Hradce Králové. Zdraví Kamil Točík z Ústí nad Labem. *3* *4* *4*
  • znamju

    kristina spala poprve s ondrejem nosalkem
  • janinaj

    známe se ....

    Kristýnko....je tomu už dlouhá doba, a chtěla bych tě vidět znova, vzpomínám a pokaždé s úsměvem :o) *7*
  • Byla jsem na jednom představení v Hradci Králové a musím říct, že je vážně dobrá!:) Ordinaci jsem začala sledovat díky ní:) Těším se, že ji snad zase příští rok potkám:) A konečně se snad i s ní vyfotím *14*
  • Je prostě super

    Dneska jsem jí poznal a musím říct, že je strašně moc milá a sympatická dívka. P.S.: A taky se s ní pěkně tancuje :) *14*
    • dekuju

      Děkuju Ti Jiří to milé jest.. Zdravím a děkuju za pěknou medik party. *3* Kris
  • nika1979

    k.k.***********************//////// //////////////////

    kristýna kocianová
    supr zdravotní sestřička........******************---------------------------------------------------------------------------------je nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
    bidlela s tatinkem maminku. nemněla. *14* *14* *14* *14* *4* *4* *14*
  • Vše nej *14* *14*
  • Je fakt, že tahle herečka čím je starší, tím líp vypadá. Hezké narozeniny!
    • Asi je to tím, že dost zhubla.
  • Herečka která hraje sestřičku Mirku je sympatická ,krásná , inteligentní a máme ji moc rádi a s ní je ordinace krásné zpestření. Musí tam hrát stále jelikož se opravdu vždy na ní těšíme.
  • Jsi moc příjemná v Ordinaci ti moc fandím *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit