Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Leichtová

OSOBNOST 1.4.2007 
286 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • icq

    *3* Ahoj Kristýnko mas icq? sem tvuj velkej fanda *14* *14*
  • hellraiser

    Koukám, že na tuhle Kikču se tady pomalu stojí fronty :-)))))

    Sice se vám, pánové, vůbec nedivím, ale váš sen se vám asi sotva kdy splní (i když nikdy neříkej nikdy, ovšem je to nepravděpodobné :-)). Lepší a reálnější varianta je nějakou tu Kristýnku si najít, já jsem snad ještě nepotkal nositelku tohoto jména, která by nebyla hezká...tím tedy oficiálně skládám poklonu nejen téhle Kristýnce, ale všem Kikčám. *14* *14*
    • rades

      Re: Koukám, že na tuhle Kikču se tady pomalu stojí fronty :-)))))

      Nj, jenže tahle Kikča, jak ty říkáš, je výjimečná a jedinečná..... *14*
      • hellraiser

        Re: Re: Koukám, že na tuhle Kikču se tady pomalu stojí fronty :-)))))

        To je každá :-)) *14*
        • rades

          Re: Re: Re: Koukám, že na tuhle Kikču se tady pomalu stojí fronty :-)))))

          No každá ne! Každý člověk je přece individum a výjimečný a jedinečný....zkraátka a dobře sui generis... *4*
          • hellraiser

            Re: Re: Re: Re: Koukám, že na tuhle Kikču se tady pomalu stojí fronty :-)))))

            Nějak si protiřečíš :-))) Napřed napíšeš "Každá ne!" a vzápětí "Každý člověk je výjimečný a jedinečný". - a to je přesně to, o co šlo i mně v mém příspěvku. *3* (že Ty seš bezhlavě zamilovanej, podobně jako já, to se pak občas stane, takový výpadek pozornosti :-)))

            Takže to jeětě jednou shrnu- každý je výjimečný a jedinečný, tahle Kiki má jako ručitý bonus to, že je známá. *1*
  • Cože???

    Docela síla co tu z někoho padá:D Vo kilo že je vám takovejch 13 a myslíte si že ste borci:D
    • rades

      Re: Cože???

      No, to víš, láska dělá s člověkem divy, je to pravda odvěká........ *1* A v případě této krásné slečny se není čemu divit.....
      • Re: Re: Cože???

        Leda tak dětská "láska", do filmové postavy...
        • rades

          Re: Re: Re: Cože???

          ....snad za to může láska.....
          • kokosman

            Re: Re: Re: Re: Cože???

            ještě že nejsem dítě
  • krasa

    mas krasne oci a moc krasny usmev.
  • kristynka

    Kristýnka je nádherná holka a výborná herečka. Mohla by mi poslat mail nebo ke mně přijít *1* (jestli bude mít čas) *14* *14* *14* já jí chcííí *14* *14* *14*
    • rades

      Re: kristynka

      Hele to máš pravdu, že je nádherná holka a výborná herečka, nicméně s tím, že by k tobě mohla přijít moc nesouhlasím, protože by napřed musela přijít ke mě a to taky nejde...... *9* *1*
      • kokosman

        Re: Re: kristynka

        dáme kompromis v kolik se u ní sejdeme *1* *1* *14*
        • rades

          Re: Re: Re: kristynka

          A hele, ty bys byl ochoten se o ní rozdělit? *3* No, tak dobře....řekni kdy a půjdeme ji navštívit.... *1* *1*
          • kokosman

            Re: Re: Re: Re: kristynka

            jasně když to budeš natáčet *1* kdy se u ní stavíme? *14*
            • kokosman

              Re: Re: Re: Re: Re: kristynka

              hlavně kdyby mněla sukni *1* *1* *1*
            • rades

              Re: Re: Re: Re: Re: kristynka

              No ale jo! To bych klidně stál hodinu nehnutě, jen kdybych mohl být s ní.... *14* *1*
            • kokosman

              Re: Re: Re: Re: Re: kristynka

              tak to jsme na tom stejně *1* a s Kristýnkou bych hrál klidně i pařez *1* *1*
            • rades

              Re: Re: Re: Re: Re: kristynka

              Hm, díky, no.....ta pravda je krutá, ale bohužel, je to tak... *1* *1* Ale jo, s Kristýnou jakoukoli roli.... *3*
            • kokosman

              Re: Re: Re: Re: Re: kristynka

              ale jo daly (kráska a zvíře) tam by sis zahrál *1*
            • rades

              Re: Re: Re: Re: Re: kristynka

              *1* Nj, tak jako taky bych si dal říct a třeba si s ní nějakou tu postelovou scénu s ní rád zahrál, jenže mě by asi u filmu přípežitost nedali.... *13* *1*
            • kokosman

              Re: Re: Re: Re: Re: kristynka

              jj půlhodinovej rozhovor a pak šup do teplý postýlky *15* *1*
            • rades

              Re: Re: Re: Re: Re: kristynka

              Jo já natáčet?! Aha, no, to nevím teda, to by nás asi moc nepochválila, co myslíš.... *1* Jo takto! Ty myslíš natáčet s ní rozhovor, no tak to jo..... *1* *1* *1*
  • Veselé Vánoce

    Přeju Ti Kristýnko pěkné Vánoce,šťastné a veselé svátky vánoční.Do nového roku mnoho pracovních i osobních úspěchů.Již starší fanda *1* Měj se a směj se *3*
    • Re: Veselé Vánoce

      pochybuji že si to přečte *1* ale přeju krásný nový rok *4*
  • >:] Kino veca

    Bych te pozval na veceri :] *14* ale takovejch se tu najde ze? Jsi talent a hrajes uzasne! Ale presto kdyz by naahodou....www.myspace.com/janulikskynet mail: cyberdynesystems@email.cz *4*
  • Skvělá

    Jsi skvělá, okouzlující a máš v sobě náboj, který mám rád...Hezké Vánoce
  • charalk

    čau

    Ahoj jsi super herečka v comeback v učastnících se mi role Denisi nelíbila ale zahrála jsi ji dobře jenom mi přišla jako divná holka. *3*
  • Ahojky

    Ahojky Kristýnko,já se chci jen zeptat,jak poznám,že to luthien1@seznam.cz je tvůj mail??A že nebudu psát někomu jinýmu... *3*
    • rades

      Re: Ahojky

      Tak to zkus a uvidíš.... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit