Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Fuitová-Nováková

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Seriál TEMNÝ KRAJ se natáčel v obci Konojedy.
    https://www.google.cz/maps/place/281+63+Konojedy/@49.9518773,14.8323897,14z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x470c76c9e52374a9:0x400af0f66153c00!8m2!3d49.9485771!4d14.8512545
  • ale jo, snaha byla... Pochybuji silně o tom, že by Kristýna psala takhle veřejně překlepy a hrubky... *5*
  • Re: Prosim te

    Ahoj Barborko.Hele promin ale já na tohlae to némám čas a tak promin ale skratka to nejde tak jindy ahoj.Ale těš se budu hrát v novém seriálu Aféry s Pavlem Křížem.Tak mě podporuj dál a ahoj. *4*
  • barisek93

    Re: Ordinace je blbost

    Potřebuje prachy a zviditelnit se? To je naprosto normální u herců,točit i tohle...
  • maji tu spatnou roli

    maji tu spatnou roli v seriálu ordinace v ruzove zahrade..nehraje elisku slavíkovou ale martinu tu kterou si vzal oskar všetečka *8*
  • Ordinace je blbost

    Kristýno, proč hraješ v Ordinaci? Copak nemáš na lepší???
  • kikulinka1996

    Jméno a Příjmení

    Ona se jmenuje stejně jako já *3*
  • achjoo

    Všechno nejlepší si skvěla herečka....achjooo vraŤ se zpátky do ordinace v ružový zahraĎě...vím ze si to nepřečteš ale moc se mi potobě stýská ta ordinace je bez tebe uplne jina *9* *4*
  • narozeniny

    Milá Kristýnko
    Všechno nejlepší k Tvým narozeninám
    a přání hodně štěstí,zdraví.
    *4* *4* *4* *4* *4*
  • zatlucmen

    nej herecka ;-)

    Ahoj Kristy, vim ze si tohle nikdy v zivote neprectes, ale jsi nejkrasnejsi herecka jakou znam... ;-) nejvic ti fandim *1*
  • wendy92

    Re: Prosim te

    to si jako vážně mnyslíš že sem kristýna chodí??? bože vy jste někteří tááák naivní, že to nemá hranice...
  • Prosim te

    Ahoj Kristý....mam te rada v ordinaci si suprova a proto bych chtela tvoje foto i s podpisem a jestli by to slo tak i s venovanim Barušce predem dekuji a doufam ze mi moje prani splnis
    Moje adresa :
    Barbora Novotna
    Dopravni 14
    Plzeň
    318 00 *4* *4*
  • Narozky

    Jo a hezký Narozky
  • Proc??????????????????????????????? ???

    Proč si opustila tak bezva clapa jako je Všetečka a misto něho si vzít toho břétu *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • Re: příspěvek

    Ahoj Kiki všechno nejlepší k tvým narozeninám *3*
  • Ona a Oskar

    JJ,ona a Oskar,snad to dá do hromady,Oskar jí má faktyš rád
  • Krystině

    zdarec zajímalo by mě jestli se v ordinaci konečně odváže a začne si něco s Oskarem.On je sice takový střeštěný,ale hrajou tam manželé já vím že to udělala jenom kvůli Kimovi,ale ona se k Oskarovi chová jak JEPTIŠKA. *1*
  • Re: Re: Re: pozvánka

    Nevíte náhodou prosím vás jestli teď s ní nebyl někde rozhovor? Nutně to potřebuji vědět kvůli jedné věci.. Myslím že možná v nějakém tv magazínu nebo tak.. Budu moc ráda, když mi někdo odpoví. Děkuji předem.
  • Re: Re: pozvánka

    Kristýnka je už vdaná *4*
  • Letiště

    Ahoj,já jsem se s ní osobně setkal na letišti Praha-Ruzyně ale jenom jsem ji pozdravil a šel dál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit