Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Pecková

OSOBNOST 8.6.2008 
102 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Týna Nováková tak chod se mnou
  • Ahoj KIKI mám tě moc a chci tě moc vidět i NIKI a kikču druhou protože jsi moje sestra vážně nelžu
  • Ahoj Kiki mám tě moc ráda. Měla jsem tě ráda už když jsi byla ve 5angels. Poprvé jsem vás poslouchala s holkama ve škole v 1.třídě (ale byla to jen pětiletka). Takže nás tam bylo málo ale každou besídku jsme tancovali na vaše písničky a zpívali vaše písničky. Vždy jsme si hrály na vás a dělali různé pozy co jste dělli vy.Já jsem vždy byla jako ty. Když jste se rozpadli tak jsme se všechny zhroutily.Ale když jse z vás staly Diamond cats tak jsme se zase daly do hromady a ,když jsem začala minulý rok chodit na zpěv tak to jen díky vám všem!!! Moooc jste mě inspirovali!! Děkuji

    Sára 12 let
    • Ahoj kiki moja najoblubenejšia speváčka v Č.R. KE je Kristínka peckova keď si sa narodila v roku 1999 ja som mal 13 rokov, keď bol rok 2007 mal som 21 rokov keď som nechodil na tieto skupiny 5angels a diamond cats mal som veľký záujem ale moja chyba chodil som na dovolenky moja prvá dovolenka Taliansko 2007 v Bibione. Radšej som mohol chodiť na vaše koncerty keď som chodil po dovolenkách ked som ešte nepoznal tieto skupiny 5angels a diamond cats rok výroby 2007 ste mojov inšpiráciou že ste vimisleli niečo nové dakujeme pre Slovensko aj pre Česko a o rok sa stretneme 2018 pojdem do čiech marec idem tam na dva týždne a na oslavu sesternica bude mať 40- ku. Chcel by som vás moc videt ale vsechny holky z diamond cats a 5angels ondrej hofierka 30 rokov moje číslo mobilu 0918 296 033 ale keď budem v Čechách tento rok len sms-ku 2017. Len od kristinky peckovej smsku
  • vše nej k narozkám *3*
  • Všechno nejlepší k narozkám! :)
  • kaculinka2012
    ahoj kiki moc pro mě znamenáš. jsem tvoje a DC největší fanda jakou jste nepoznaly *1* *1* *1*
  • ahojky mam vas rada mocmoc *15* *15* *15*
  • http://kristynka-peckova-dcik.blog.cz/1205/jak-dobre-znas-kristynku-peckovou-soutez prosím zasoutěž si je to celkem jednoduché a pošli mi správné odpovědi na email andrea.gajdeckova@centrum.cz děkuji
  • si myslíš že sme bl*í?!!!
    na to ti neskočíme protože jsi nějaká ujetá fanynka a niki nejsi!
    P.S: kikince vše nejky!!
  • je ale furt nejj jsem niki holky chcete s semnou kecat ♥ niki

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit