Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Peterková

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsi skvělá a super!
  • Jsi super

    Jsi super
  • kristyno mohla bys me prosim napsat na e- mail tvoji adresu ja jsem ti poslal dopis, na poste my rekly ze potrebuju tvou celou adresu muzes me ju prosim napsat! diky! muj e- mail Tichacek.T@seznam.cz , moc ti fandim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Taková škoda...

    Je strašná škoda,že jsi vypadla,moc jsem ti fandila a spolu s M.Noskovou a Šárkou Vaňkovou budete pro mě navždy Suuuuuuuuuuppppppppeeeeeeeerrrrrrrrrsssssss sssssssssttttttttttttttttttaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrr rrrrrrr!!!!!!
  • už máme jinou zábavu na nedělní večer

    Moc nás mrzí že jsi vypadla, protože tvému zpěvu jsme věřili. Bylo to príma, poslali jsme i smsky ale bohužel.Doufám že si budem moc koupit tvoje CD.Teď máme na nedělní večery jinej program:o)
  • Škoda že jsi vypadla.

    Ahoj Kristýno, víš co mi vadí? To že jsi vypadla. Hrozně jsem ti fandila. Pořád si v duchu říkám: To je blbá porota. Míša Nosková vypadla a už nemá chuť zpívat. Tak zatím ahoj Sardinka.
  • Policejní kunda

    Dobře že ta pytscha vyletěla tak brzo. Jsem spokojen.
  • Kristýnko, moc jsem Ti od začátku fandila. V neděli jsi mě potěšila i výběrem písničky. Moc pěkná. Ovšem po shlédnutí vyhlášení výsledků, jsem nevěřila vlastním očím. Opravdu nechápu, že lidi posílali hlasi radši Jankovičovi a Noskový. Pro mě jsi superstar Ty a doufám, že se prosadíš i bez tohoto titulu.
  • I love Kristýna!!!

    Nemá nikdo e-mail na Kristýnu??????????
  • Kristýnka Peterková je nejlepší!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit