Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Pumprlová

OSOBNOST 28.3.2010 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O existenci téhle holky jsem se dozvěděla teprve před pár dny..ničím mě nezaujala. Figuru má pěknou,ale to je asi tak vše. Do obličeje průměrná, nezajímavá, nikterak výrazně hezká. Přijde mi stejná jako Myslivcová. Myslivcová je o malinký stupínek hezčí. Obě se na fotkách tváří,jako kdyby patřily ke špicy modelingu. Osobně je neznám,ale z jejich fotek číší arogance a nafoukanost na míle daleko. Toť můj názor na toto téma.
  • Nechejte prosím Kristýnu na pokoji a sami se snažte prorazit v modelingu,tak jako ona.Pokud jste soudné,tak uznáte,že to někam dotáhla....a že má ostré lokty,jako sorry,ale o tom tento svět je.
  • Taky tu holku znám a možu říct, že ke mě se chovala vždycky moc hezky a nikdy mi nic neudělala *3* . A protože vím, kolik do toho všeho dala úsilí tak jí docela fandím *5*
  • Fakt to je dobrá holkaa je hezká *3*
  • Je to prostě profesionálka a bere tuhle práci smrtelně vážně. Komu se to nelíbí, tak s tím nic neudělá. Jde prostě výš a výš a já ji to jen přeji :) *14*
  • každá holka když jí namalujou a vyretušujou je nádherná...Pumprlice, je držka největší...ještě k tomu blonďatá:D:D nechápu jak tohle může dělat modeling...fakt táhni někam do Ameriky a naší zemi nedělej ostudu, takových kraviček jako seš ty tu máme už dost:D:D Lolitko jedna:D
  • Musím říct,že sem naštvaná *10* Já jsem tuhle holku fakt obdivovala a z českých modelek jsem ji považovala za jednu z mála, která má na to prorazit ve světě. Bohužel jsem měla tu ,,čest,, setkat se s ní osobně a můžu říct, že mi vyrazila dech! Tak arogantní chování jsem bohužel dlouho neviděla a nechtělo se mi vůbec věřit,že je možný, aby byl někdo takhle zhýčkanej a rozmazlenej *8* Opravdu si myslím, že je to hezká holka a nezavidim ji, to rozhodně ne. Jen se děsím jak nás tim svym chovánim asi prezentuje v zahraničí...
  • Jzs

    twl ta pipina je z gymplu jaj znam ju a je pěkně nafučná :// *16* *16*
  • micinka

    já ji taky znám,poznal sem jí z mínus 26 centimetrů v metru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit