Přejít na výpis diskuzí

Ladislav Křížek

OSOBNOST 4.11.2008 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak

    všechno nejlepší k narozeninám *3*
  • Láďa Křížek je určitě dodnes nedoceněným zpěvákem a skladetelem, "jeho" deska Anděl na útěku, kterou natočil společně s kapelou Kreyson je do dneška bomba. Všude, kde působil, Citron, Vitacit, Kreyson, tam všude obohatil tehdejší hudební scénu o poctivou muziku.
  • Ladislav je opravdu fenomenální zpěvák. Velmi se mi líbí i jeho texty, které na rozdíl od jiných rockerů jsou láskyplné a jsou poselstvým dobra. Anděl na útěku je nádherným nadčasovým dílem a i spousty písní z jiných desek. Katastrofou pro jeho kariéru je Zlatý chlapec a Damiens, tam totiž ztratil nejvíce svých opravdových rock a metal fans, kteří špatně odpouštějí podobné úlety ke komerci. Jsem moc a moc rád, že Láďa dal zpět dohromady Kreyson a Vitacit! Přeji mnoho úspěchů! Láďa je u nás pro mě č.1. Na rozdíl od jiných"zpěváků" v našem showbyznisu opravdu umí!!!!!!! *3*
  • Lada ma charizma a talent-to mu nikdo neveme!!Chtělo by to koncerty-hned bych se učastnila *3*
  • kraken

    Ladislav Křížek

    Křížek je nejlepší český zpěvák *1*
  • Metaláci

    1.pětka českýho metalu (zpěváci):
    Křížek
    Střihavka
    Doležal
    Vojtek
    Toužimský
    • Re: Metaláci

      Mistr Brichta se bohužel nevešel...
  • Láďovi velké Díky!!! V sobotu jsme byli na jeho koncertě v Jindřichově Hradci, úžasná záležitost. Tento koncert jsem dala bráškovi k narozeninám a vyplatilo se. Je vidět a hlavně slyšet, že je chlapec zpátky. Jen tak dál mooooc Ti to přejem a další koncert si nenecháme ujít.
  • čau lidi!křizek ume zustane nej vzdy kdyz si pustim posledni barcu tak me nabiha husina proste uzasny .jen doufam ze nekdo usporada konzert na jicinsku kde by mohl lada byt bud v kreysonu nebo ve vitacitu .Lado drzim palce jsi stale dobrej metlos ! *1*
  • žeby?

    to bude asi fandit Blšanům,když je ze stejného okresu
    • Re: žeby?

      ale údajně bohužel fandí Spartě a nejlepší jeho píseň je-už zase mi scházíš
      • Re: Re: žeby?

        Souhlasím
        • Re: Re: Re: žeby?

          Nejlepcejsii je Good luck..Text je proste vyjmecny<3
          • angelika.

            Re: Re: Re: Re: žeby?

            No...Láďa má všechny písničky skvělý,umí je všechny skvěle "podat". *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: žeby?

              souhlas, všechny písničky má úžasný, i když u mě vede Vzdálená *3*
            • angelika.

              Re: Re: Re: Re: Re: žeby?

              Souhlasím. Trápení je vážně úžasná písnička. Já mám ještě hodně ráda Na moment...a spoustu dalších... *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: žeby?

              Přesně tak, ale já osobně ujížím na Trápení *14*
  • kozogirl

    hmm

    dobrej typek nooooo *3* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit