Přejít na výpis diskuzí

Kunal Nayyar

OSOBNOST 2.7.2008 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kunal Nayyar

    Je to dobrý herec v seriálu The Big Band Theory (Teorice Velkého Třesku). Nemá chybu v roli vědce, který se bojí promluvit v přítomnosti aktraktivních žen. *14* *1* *1*
  • Místo narození

    Kunal Nayyar sice vyrostl v Indii, ale narodil se v Londýně
    • Jo , to jsem si přečetli .. *6* *6* *6* *6*
    • terri14

      Re: Místo narození

      a má takovej roztomilej akcent :D a ten dabér co ho dabuje v češtině je fakt dobrej. (Viz. "chrasule je fuč.":)) Mě osobně teda přijde, že máme docela dobrý dabéry, tady v čechách, teda pokud se nepokoušej dabovat telenovely, protože španělé mluví děsně rychle a tak to tam moc nesedí, ale jinak jsou většinou dost dobrý. třeba na Futuramu si lidi stěžovali, že je blbě nadabovaná, ale mě to přišlo ok, spíš se mi občas nelíbilo, jak to bylo přeložený.
      • No jsem stejnýho názoru............prostě originál je originál ale jejich hlasy na naše dabéry nemaj...... a taky kdo říká že futurama ne simpsnovi jsou blbě nadabováný to nemá v kebuli v pořádku.

        Nejlepší je to že vyberou hlas, který k té postavě úplně sedí i když jim to někdy fakt nevíde a super postavu mluví nějaká ukuňkaná NULA.
        Když jsme u Kunala tak je bomba když nemá co říct a v přítomnosti ženy se tedy jen usměje a ukáže palce na horu............ *14* *2* *1* *14* *2* *1*
        COOL taky je že když se trošku napije alkoholu je z něj nespoutaný muž lačnící po ženách..... je to taková povedená parodie na vlkodlaka jenže on měl místo chlastu měsíc a místo žen si dal raději KREV.

        *14* *14* *14* *14* MILUJU KUNALA NAYYARA *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: Místo narození

        Mně se teda český dabovaný Raj nelíbí *3*
        • Hanko.........NEMÁŠ VŠECH PĚT POHROMADĚ *16* *16* *16* *16* *16*
        • bedulinka

          Re: Re: Re: Místo narození

          Česky dabovaný Raj je dobrý, ale mě osobně se více líbí v originále. Jinak je skvělej!!! *4* *5* *3*
      • zizinka13

        Re: Re: Místo narození

        s tou futuramou souhlasim. A nejlepší bylo v originále když tam přijela tam segrá sheldona misty jak tam knučel topb ylo fakt roztomilý
  • SUper

    Česky nadabovaný rajesh je upa mrtě supr..... *5* *5*
    • i-lowe-music

      Re: SUper

      Originál se ale nezapře.
  • ale v teorii je děsně roztomilej, tak jako všichni *4* *4*
  • Je úplně užasný...... sranda je že když přijde žena stuhne jako žehlící prkno *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit