Přejít na výpis diskuzí

Květa Jeriová-Pecková

OSOBNOST 4.8.2012 
1 příspěvek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Od roku 1963 se věnuji nepřetržitě výchově dětí a mládeže vedle svých profesí (pedagog, novinář, právník)a posledních 9 let i jako exepert EU v oblasti nespecifické primární prevence dětské kriminality a protidrové prevence). V lednu 1991 jsem otevřel v Praze jediný evropský projekt pro nikde nezapojené děti, který vyhledává, integruje a do dospělosti vychovává tuto kategorii mládeže, o kterou nemá nikdo zájem. Z dosavadního počtu 21 tisíc žáků jich promovalo více než 6 tisíc na VŠ. Na dosavadních nákladech převyšujících 100 milionů Kč se nepodílel stát ani jedinou korunou. Tolik úvodem.
    Jsem šokován rozsahem neuvěřitelně masivní propagací alkoholu (protože pivo není nic jiného) prostřednictvím ČOV. A co mne šokuje ještě víc, že se na tomto svinstvu podílí i kdysi úspěšná a kdysi mimořádně slušná olympionička Květa Jeriová-Pecková. V přenosech můžeme vidět slaboduché rozhovory P. Čapka, který u sklenice piva přemlouvá olympinoky k podpisu t.zv. charty, propagující jeden pivovar. Je mi jasné, že nikdo z těchto propagátorů nemá ani v nejmenším na mysli nějak fair-play. Jde o prachsprostý kšeft za peníze a postrádám už jen zapálené doutníky, případně něčeho horšího. Další komentář si odpustím. Peníze vymývají mozky patrně každému, kdo na to přistoupí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit