Přejít na výpis diskuzí

La Toya Jackson

OSOBNOST 31.12.2006 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Minimálně jednu věc měla..

    ..s Michaelem společnou:takysi nechala zmenšit nos a taky zbledla! *1*
    • Re: Minimálně jednu věc měla..

      fakt vtipné!! *8* La Toja je taková piča, to, jak prhlásila že Miki vážně znásilňoval malé kluky a podobně!! Ale Janet za ním pořád stála a to oceňuju! Dyť La Toya se chtěla jen zviditelnit a být důležitá že ví něco víc! Jen Janet to pochopila přesně tak, jak to bylo doopravdy...Že Majkl se chtěl už zbavit té špíny, která ho táhla dolů a toužila jen po penězích. Jak správně uvedla, není trochu podivné, že když jejich synovi Tak moc ublížil, tak se nechali hezky vyplatit a ztáhli obvinění?! Já bych si peníze nevzala, já bych chtěla, aby šel ten parchant co blížil mému dítěti do basy na doživotí. Jakto, že tey přijali peníze?!? Správná odpověď zní: Předem svému synvi zdělili co má říkat, Michaela zažalovali a pomalu ho vydírali... Je smutné že jsou lidi, kterým jde jen o peníze... *9* I love you forever Michael! *14*
      • barulqa

        Re: Re: Minimálně jednu věc měla..

        Nejdřív se prosimtě nauč psát její jméno..četla jsem že k tomu aby byla proti Michaelvi jí donutil Gordon který jí denně mlátil a deptal..donutil jí aby si drasticky změnila tvář atd...proti němu svědčila protože gordon vyhrožoval že když se proti němu nepostaví tak Janet a Mika zabije..tohle je opravdová sestra...a ještě ke všemu silnáá...takže si nejdřív jdi sehnat informace než tady začneš kdákat nesmysly...takže píčaa si tu maximálně TY!!!!....LA TOYA is BeeSt...a jesli chceš důkaz že si to nevýmýšlim tak tady je....http://healtheworld-mj.blog.c z/1005/la-toya-jackson
      • queenofpopiq

        Re: Re: Minimálně jednu věc měla..

        přesně....byla to(je to *15* )taková p*ča jakou svět neviděl...já bejt Majklem tak jí oplatim...ješte hůř *16*
        • barulqa

          Re: Re: Re: Minimálně jednu věc měla..

          ty si píííča!! *15* *1*
  • pameli

    Byla to nula......

    ...a sestra,která ublížila králi popu!!!!!
  • Nový obal stránky

    Ahooj všichni stránka Church Of La Toya (www-churchoflatoya.com) májí nový obal stránky. Úplně celé nové stránky! Zde najdete různě věci jako obrázky na plochu něco o La Toyi a taky všechny céda na přehrání!!!
  • LaToya

    Jo byla,ale u nás v Liberci žejo.Máme tady takovou knihovnu že tam maj hudební knížky a levný.Je to dobrá knížka můžu jen doporučit *5* .
    • Re: LaToya

      hmmmm *3*
      • Re: Re: LaToya

        Hele nemáš ICQ?Že bych chtěla poslat nějaký písničky víš co mám jich málo *9* !Moje icq je vdyštak : 435069146
  • millagros115

    Nemůžu si pomoct

    Ale to, jak s evyjadřovala o Michaelovi bylo pěkně hnusný. A navíc, když si člověk uvědomí, jak on o ní vždycky mluvil úžasně a nikdy asi křivý slovo protzi nikomu, nechápu ji *9*
  • songy od LaToyi

    No mám If You Feel The Funk,He is Predent,love talk,no more drama,pak ještě jednu co spívá s Majklem paj ještě nějakou s toho jejího alba jmenuje se to nějak I Dont Play myslim.Pak ještě jednu,ale to už si nepamatuju *9* !Hele ty máš od ní hodně písniček jo?Hele já chci taky!Jak dlouho posloucháš LaToyu.To je tvoje nej zpěvačka *5* *1* *14* ?
    • Re: songy od LaToyi

      jo je to moje nej zpěváčka! mám všechny songy které jsi napsala kromě Love Talk,
      He is Predent.
      • Re: Re: songy od LaToyi

        Jo aha aha.No řeknu ti že love talk je nic moc no,ale to He Is Preteder(název v minulim příspěvku sem napsala špatně)je fakt dobrá písnička *14* .Já mám od ní jenom těch 6 písniček:Camp Kutchi Kaia,If You Feel The Funk,He's Preteder,Love Talk,No More Drama,Privatr Joy a ještě I Don't Play That *1* .Chtěla bych od ní koncerty videa atd.knížku jednu od ní mám *1* .Hele a jak dlouho jí posloucháš?A jak si ji poznal(samozdřejmě né osobně *15* )?
        • Re: Re: Re: songy od LaToyi

          aha, no koncerty a vystoupení máš na You Tube. to opravdu máš její knížku? No, La Toyu poslouchám asi tak přes 2 roky. a ty?
          • Re: Re: Re: Re: songy od LaToyi

            Jojojo.No já se koukám na ty její videa na youtube no.Mám knížku která se jmenuje mládí v Jacksonově rodině.Já sem jí začala poslouchat asi před několika měsícama.Když jsem před rokem začala poslouchat jejího bráchu Michaela.A pak sem poznala LaToyu a nějak mi byla strašně sympatická tak jsem hledala její fotky,videa no a taky mám nějaký písničky a tu knížku jsem našla v knihovně tak jsem jí hned čapla *1* .
            • Re: Re: Re: Re: Re: songy od LaToyi

              aha, ona tam fakt byla? jako ta knížka
  • terkapa
    Happy Birthday, La Toya!!! I´m sorry, if your brother Michael died!!! *14* *5* *4* *15*
  • *4*
  • co mate proti mojej kralovne vi... la toya je pecka a ja ji uznavam moc dlho asi 20 let moc toho o ni nevite jak to bilo z mikem to nikdo nevi miluju michaela taki je to king a navzdy bude to je mezi nema v rodine nas je h... potom ale nemuzu videt jak la toyu urazite je to mj sestra tak respect la toya stojim u tebe a taki u mj ste best 4ewer a je krasna jako mike
  • michael měl dluhy,a nikdo mu nepomohl ani Janet,která má peněz jako želez ani tatínek co díky němu zbohatnul *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit