Přejít na výpis diskuzí

La Toya Jackson

OSOBNOST 31.12.2006 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE HO PROSIM NEKDY NEKDO NA VLASTNI OCI??? *14*
  • jkrjk křukbž

    Mám jí fakt ráda.Sice nedosáhla ůspěchů jako byli její sourozenci,ale já mám od ní 2 songy a sou dobrý.Každej si myslí že je to mrcha.Ale právě na opak.Ona je skvělá! *1*
    • barulqa

      Re: jkrjk křukbž

      MÁŠ PRAVDU..JE SKVĚLÁ...JÁ SEM JÍ ZAČALA POSLOUCHAT AŽ PO MIKOVĚ SMRTI..PŘED TIM SEM JÍ VLASTNĚ MOC NEZNALA..JÁ NECHÁPU PROČ TADY VŠICHNI PÍŠOU TKÝ HROZNÝ VĚCI JO PROTI MIKOVI SE POSTAVILA PŘI SOUDU LAE URČITĚ K TOMU MĚLA NĚJAKEJ DŮVOD..TO JE JASNÝ...NÁHODOU JE BEST..NEWÍÍTS SE MI LÍBÍ PLAYBOY,HE´S MY BROTHER,ALE JAKO JE JICHVÍÍÍC.xDDD NJN JE NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!I LOVE LA TOYA JACKSON=*
    • queenofpopiq

      Re: jkrjk křukbž

      neupadla si na hlavu dyš si byla malá?????...ty tvoje komentáře tomu nasvědčujou xD *15*
    • Re: jkrjk křukbž

      La Toya je ta nej zpěvačka na světě!! Mám od ní hodně fofek a taky synglů,cd atd.
      • Re: Re: jkrjk křukbž

        No já znám Latoyu.Mám jí hodně ráda no.Hele kde se berou ty velký fotky?!Nějaký sem tam přidávala sice já,ale to najdu tak jednou za 10 let a ty tam je asi přidáváš ne *7* *1* ?!
        • Re: Re: Re: jkrjk křukbž

          ahoj, ty fotky od La Toyi naješ na www.yahoo.com a nebo na www.goole.com. víš La Toya není moc známa tady v Česku.
          Máš její písničky?
          • Re: Re: Re: Re: jkrjk křukbž

            Jo aha.No ,ale takový veliký na google nejsou *10* .Nojo písničky od ní mám no.Ale jenom 5.To víš no ona nemá takovej velikánskej ůspěch. *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: jkrjk křukbž

              jaké máš od ní songy? já dost hodně dokonce i ze Startin Over!
    • Re: jkrjk křukbž

      Ahoj, ty znáš La Toyu Jackson?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit