Přejít na výpis diskuzí

Ladislav Bubnár

OSOBNOST18.5.2017 18:40
19 příspěvků

Zpěvák původem ze Slovenska s nelehkým osudem nyní žije svůj sen. Matka ho odložila do dětského domova, prošel si hned několika a v některých z nich si prožil doslova peklo. Díky svému talentu se ho podařilo umístit do domova Sloníčatá, kde ho připravili na studium konzervatoře. Po úspěšném ukončení studia operního zpěvu byl přijat Petrem Dvorským do sboru Národního divadla v Košicích. V rámci projektů Sloníčat spolupracoval s Helenou Růžičkovou, Václavem Fischerem a mnohými dalšími známými osobnostmi. Jeho koníčkem je kromě zpěvu i režie. Pod ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • "Lacko" je výborný zpěvák, spíše než ke Gottovi bych ho přírovnala k Danielu Hůlkovi. Přeji mu hvězdnou kariéru a zároveň také ale, aby ho sláva nezkazila.
  Dany, Praha
 • Потрясающий певец и артист. Очень хороший человек и друг! Желаю успехов и больших побед!
 • Úžasná barva hlasu, smekám.....
 • S Láďou se znam od sameho zacatku jeho kariery a pobytu v Praze. Mel jsem tedy moznost, prihlizet jak pomalu, ale jiste stopa nahoru k vetsim a vetsim uspechu. Vysplhal se opravdu vysoko, nebyl jsem prekvapeny... protoze, po celou dobu, si sel jenom za tim jednim cilem. A to stat se velkym zpevakem. Sel za tim s takovym zapalem a nasazenim, ze nebylo mozne, aby to dopadlo jinak. Dle meho, kazdy kdo dosahne takovych uspechu by mel vyuzit popularity a prizne svych fanousku k tomu, aby je mohl k necemu vest ci inspirovat lidi k dobrym cinum. A pevne verim, ze Ladislav Bubnar tak take bude delat! Inspirovat a rozdavat pomoci sveho jedinecneho hlasu tolik pozitivni energie do svete jak jen bude mozne! Hodne stesti!
 • Mladý zpěvák, učitel zpěvu a kamarád Ladislav Bubnár se řadí mezi velkou špičku zpěváku kteří mají velký dar od boha. A to hlasový projev. Láďovou velkou schopností je svým přirozeným projevem a s překrásným procítěným zpěvem vtáhnout celé publikum "nás všechny jedince" do přímého uměleckého prožitku každé své písně. Jeho pěvěcké vystoupení je opravdovým a nezapomenutelným darem a nevšedním momentem. Drahý Láďo, za sebe Ti přeji hodně moc štěstí, ale především moc úspěchů ve své vysněné kariéře, kterou máš pořádně našlápnutou.. Mám Tě rád.. Jakub.
 • Přeji co největšī kariernī postup a ať se Vám pane Ladislave dařī po všech stránkách .
 • Laci si jednička a veľmy ti držím palece.
 • Tento zpěv mi velice připomīná zpĕv Karla Gotta tak dufám že se mi má domĕnka brzy potvrdī a tento mladý a nadĕjný zpĕvák se stane brzy jeho rovnocenným nástupcem moc to tomu okatėmu a milėmu klukovi přeji
 • The best voice I have ever heared
 • Fajn kluk a pan zpevak. Tito lide nam jsou vzory.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit