Přejít na výpis diskuzí

Ladislav Ondřej

OSOBNOST 31.12.2006 
145 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmm

    Láďu vídám každý den, je fakt krásnej,má taky krásnou ségru. Ale ona má modrý oči jinak jsou úplně stejný:-). Škoda že za týden jsou prázdniny a on pak de na střední. Tak to ho už moc neuvidím. Ale ja fakt moc krásnej!!! *9* *9* *9* *3*
  • Lada

    Ahojky Lado seš bezva herec ale jde ti to nejlíp v Ordinaci v ružové zahradě a slušíti to tam .
    Ahojky Irča mám tě ráda *14* *14* *1* *1* *4* *14* *3* *4*
  • lucka6

    ahoj ten e-mail je mamky jo a poslimi prosiiiim na ten e-mail tvoje icq papa *3* *3* *3*
  • ahoj

    lado posli mi prosim to icq nebo skype j ahojky
    *14*
  • Lasko moje....

    Ses skvelej chci te zase!!! Vis ten vcerejsek byl fakt supeeer. Moc ti DEKUJUUU. To lizani bylo nej... Ses divoch! Fakt ses skvelej. Miluju te ma lasko jedina.. A nezapomen na zitrek. Sejdem se na stejnym miste, ve stejnou dobu *14* . U z se tesim az to zopakujem *3* *4*
  • ahojky

    ahoj!! nejdem tu bobit sceny ako niektore dievcata ani sa ti nejako vnucovat ale si strasne zlaty chlapec a velmi by ma prekvapilo(a hlavne potesilo) keby sme si mohli pisat cez e-mail bola by som vazne rada!! a inac hras naozaj perfektne!! dufam ze aspon trosku rozumies po slovensky!! *4* tak prosim napis budem rada!! pa a majte sa vsetci a inak ja som slovenka!! xe nwm kto sa to pytal!! :)
  • OU

    PROOOOOOOOOOOOSIM NAPIŠTE MI SEM ICKO NEBO MAIL: LADISLAVA ONDŘEJE A LUKÁŠE HEJLÍKA! MOOOOOOOOOOOOOOOOC PROSÍM. JINAK ONDŘEJI, JE MI 14 A MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC SE MI LÍBÍŠ.... PLSSSSSSSS NAPIŠ MI. *3*
  • Dneska

    Ahojik!!
    Normalne dneska jsem Ladika potkala v Praze pred Palladiem ja byla uplne na mrtvice:D je jeste hezčí nez v televizi *14*
  • všechno nejlepší

    všechno nejlepšíííííííí... k narozkám Ty a Petr Rychlý jste nejlepšííí herci v Ordinaci. *3* *14*
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k osmnáctkám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit