Přejít na výpis diskuzí

Ladislav Šedivý

OSOBNOST 7.3.2008 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zduř

    Zdarec lidi nechci vám nějak kazit zábavu ale příspěvky co tu jsou nejsou ode mne rád bych očem koliv popísal můj e-mail je Ladislav Šedivý 17@seznam.cz plus teda lidi.cz jo a icq co tu je psaný je pravdivý a číslo bohužel taky tak kdo se ozve budu jedině rád když s někym pokecám tak zdary Láďa PUNK´S NOT DEAD NAVŽDY *3*
    • Re: Zduř

      *4* *9*
  • rpattz

    .

    zdarec no pravě sleduju Venkovskyho učitele tak mně napadlo že se podivam na tvuj profil.nechtělo by se ti někdy třebas do brna zajet? *3*
    • Re: .

      A na jaký stránce si mi jukla na profil?
  • Zdar všem

    Hoj lidi,jak známý tak neznámý,pokud by ste se chtěli jen tak ozvat,nebo jen tak někde popít,ne se vožrat,ale popít aby si to někdo nepobraltak že sem spitka i když....xD ba ne dělám si pr.el xD dyštak můj e.mail je zobrazenej u autora příspěvku,ale pro jistotu ho sem dám ještě jednou Ladislav.Sedivy17@seznam.cz ICQ 568916962 xchat.cz nick:Arafat ale tel. číslo nedám :o) zatim pic
  • Číro

    Na tý jedný fotce máš fakt hustý číro. *5*
  • Ahojda

    Ahoj Láďo,chci se zeptat,odkud je tvůj táta?nebo děda,jihozápadní čechy?Jestli jo,tak je dost možný,že jsme příbuzní.Já jsem Bára Šedivá,je mi 16 a jsem na konzervatoři na zpěvu a na herectví. *3*
  • Dotaz

    Ahoj Láďo, chtěla jsem se zeptat, jestli sem teda opravdu někdy ještě chodíš, jestli se ti ta role hrála dobře, teda jestli jsi tý postavě podobnej. Jestli to bylo "psáno na tělo", jako že bys byl i doopravdy schopnej něco takovýho udělat kvůli holce? Jet za ní bůhvíkam, ožrat se v hospodě a tak? Jinak jsem ten film viděla až teď, v televizi, tak promiň, jestli tě to už po takový době otravuje. Jen sem se chtěla zeptat.
    • Re: Dotaz

      Kvůli holce sem jednou jel přes půl republiky,ale stejně se mi to neviplatilo.Smutek se někdy dá zapít aby o tom člověk nemusel tolik přemejšlet,ale je to ještě horší a ráno nejhorší.
      • Re: Re: Dotaz

        Smutek se zapít nedá, já to tedy neumím, jedině že by jsme ho zapíjeli společně. *4*
  • ...

    Ahoj. Pardon že otravuju..Můžu se tě jenom zeptat, jak na tebe, jako na ,,neherce" , působil ten booom ohledně hodně..ehm...jak bych to řekla *7* ..kontroverzní...? role... Líbil se ti ten zájem, nebo už jsi rád že se na to trošku pozapomnělo?
  • obdivovatelka

    ahoj Lado, jak se ti tocila ta scena, kdy jsi zneuzitej?
    • Re: obdivovatelka

      moc příjemný to teda nebylo *9*
  • punk is not dead

    zdravim mládeži, tak tys byl punker? tak to teda škoda žes změnil postoj,protože PUNK IS NOT DEAD.ale každej má svuj život.bůhví kam dolezu za pár let já. ale stejně, jo a NVÚ jj to je moje. *1* *5*
    • Re: punk is not dead

      DEAD METAL IS NOT DEAD!!!!
  • H-e-j? :)

    Ahoj Láďo,vyděla jsem Tě hrát,jsem Carolina,máš talent na hraní.Taky hraju,ale zatim jen v divadle a byla jsem v pár reklamách.Všimla jsem si,že máš na noze NVÚ(ve filmu), znáš snad někoho z nich? Ráda bych si s tebou popovídala,nediv se za mé jméno,je italské..Narodila jsem se tam.Ahoj.A měj se pěkně.
    • Re: H-e-j? :)

      díky,no kapelka NVÚ je moje nej,jak sem byl panker tak sem chodil na různý konzerty a většinou na NVÚ,třeba jako je pot pára to je konzert jednou za rok aleje to ůpa súpa.No jestli si chceš voněčem popovídat tak ti můžu poslat číslo alene tady aby ho neměl každej,napiš třeba na můj meil Ladislav.Sedivy15@centrum.cz
      tak se měj zatim hezky,jo a to jméno je sice nezvyklí,ale je hezký tak zatim Láďa *5*
      • Re: Re: H-e-j? :)

        Hej ... NVU ... :D Psala jsem Ti mail *3*
        • Re: Re: Re: H-e-j? :)

          A nebyl náhodou vycucanej z prstu jako tvoje prý italský jméno?
          • Re: Re: Re: Re: H-e-j? :)

            Teda jako ten jeho mail... Ne ten tvuj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit