Přejít na výpis diskuzí

Ladislav Štaidl

OSOBNOST 30.9.2008 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AGENT STB KRYCÍ JMÉNO MISTR.

  • agent stb krycí jméno Láďa.

  • Luky1987

    Tiež som ho nemusel ani nemusím

  • Luky1987

    Skladatel byl dobrý, ale ako spevák nič moc Ladislav Štaidl 

  • celtic.man

    Tenhle pán není a nikdy nebyl pro mne vůbec vážený či ctihodný občan. Jeho bratr byl charakterově daleko lepší a byl i talentovanější. Bohužel velcí talenti odcházejí do nebe brzy. Netalentovaní /jako tento, jinak o mrtvých jen v dobrém/ si musí na peklo počkat.

  • Luky1987

    Štaidl byl jako zpevák nic moc

  • hurvinkovamorticie9

    😍😇😂 uprimnou soustrast

     Arturovy

  • Jediné co panu Štaidlovi přát je zdraví, aby tu byl co nejdéle, hlavně kvůli Arťovi.
    Škoda, že jim vztah s Ivetou nevyšel, byli krásný pár.
  • Luky1987
    Ladislav Štaidl je skvelý skladatel, složil hezké a dobré písničky pro Ivetku Bartošovou, Karla Gotta atd.
  • Text Vašeho příspěvku *1* *2*
  • Vážený pán Ladislav Steidl, konečne mám internet.Chcem sa opýtať na jednu záhadnú vec.Prečo sa Váš bývalý sused Karel Svoboda podobá na bývalého Jána Dudáša z Dolných Salíb? Mám podozrenie, že sa zoznámili s Vašim oteckom v roku 1958 alebo 1959, nebudem písať pri akej príležitosti.Váš otecko ho zoznámil s Vami a Vašim bratom.Žil pod umeleckým menom Karel Svoboda. Neviem ani nechcem tvrdiť, že to bol môj biologický otec, ale podoba,zdravotné problémy, psychické problémy a záchvaty to všetko sa zhoduje. Od smrti mojej matky som žila u starých rodičov. K jeho rodičom som chodila len občas,hlavne keď mi napísali, že príde. Naposledy som ho videla v lete 1973,sanitka ho odviezla práve mal ťažký záchvat. Nebudem písať prečo som o ňom už viacej nepočula a čo sa stálo.Ak by nebol zomrel a neboli by plné médiá jeho podoby nikdy by som sa nedozvedela pravdu, iba tuším, že to tak bolo.Vždy som rozmýšľala prečo v tej Prahe chodia za mnou potajomky fotografi a kameramani, pre koho by som mohla byť taká zaujímavá? Naposledy to bolo také viditeľné v roku 2004, že som z toho sliedenia skoro ochorela. V roku 2005 som bola s manželom v Turčianskych Tepliciach jedna Češka z Prahy stále chodila za mnou a pýtala sa ma na môjho otecka, ktorého som takmer nepoznala. Ja som jej hovorila,že ona sa podobá na moju priateľku z detstva Libušku/žili na Slovensku boli Moraváci/.V roku 2002 jej zomrela mama,po pohrebe mi volala jej rodina, že žije so starým mužom milionárom a že ten muž ukazoval na dom, kde som bola ja vychovávaná, že tam bol ženatý. Nikto sme nemohli prísť na to ako mohol byť v tom dome ženatý. V roku 2008 som spoznala ženu, ktorá chodila za mnou v tých kúpeľoch na titulnej strane časopisu, že to bola Vendula.Je mi všetko jedna veľká záhada. Možno si spomenú kameramani a fotografi čo ma fotili ak niekto nezlikvidoval súkromný archív a prečo to robili. Mohla by si spomenúť aj kamarátka Vendulina myslím,že z Jevan taká čierna. V roku 2004 keď sme boli v Prahe mi povedala rodina, tam je Karel Svoboda bol otočený chrbtom, blondýna sedela oproti nemu akoby mu niečo o nás hovorila. Je toho veľmi veľa pre mňa nevysvetliteľné, možno Vy by ste mi mohol objasniť túto záhadu za čo by som Vám bola veľmi vďačná. Zdraví Maja mail.vargová.maja@upcmail.sk mob.0904416123
  • JA NEvim SO JE IVetuj ANi KDy JE ASo ARta ČEkam A NApíš
  • Vážený pane,
    před pěti lety vyšel v magazínu Lidových novin rozhovor v němž hovoříte o svém vztahu k výtvarnému umění a na fotografii za Vámi je velký obraz,který namaloval můj manžel pro dnes už neexistující hotel Metropol v Brně.Obrazy téhož formátu byly celkem tři,po asanaci hotelu nám zmizely z obzoru a to, že jeden se objevil ve Vaší sbírce nás velice potěšilo.Náhodou jsem dnes narazila na tento kontakt a věřím,že moje zpráva doputuje až k Vám.
    Srdečně zdraví
    Vlasta Svobodová
  • narozeniny

    Milý pane Láďo
    Přání k Vaším narozeninám,přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit