Přejít na výpis diskuzí

Lady Sovereign

OSOBNOST 31.12.2006 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lentilqa

    Lady..změna

    ahojky, newim jak vy ale ja si myslim že když Lady začínala měla lepší hudbu a lepší image než teď, pač teď se podoba hoodně zpěvačkam ale když začínala byla originální!! *7*
  • oou

    tyve kokoti komu se to libi at drzi hubu a nekeca do toho nikoho to nezajima
  • luxus

    hele kreteni komu se tohle nelibi at si prdel polibi a nekomentuje to tady je to borka a je hodne husta...!!!!! *5* *3*
  • TUPCI

    ona nezpíváááááááááá
  • lady

    hej jako je dobra celkem hesky dlouho sem na ni zapomela a neposlouchla sem ji a ted sem si na ni vzpomela jenom by me celkem zajimalo co za zanr to je to co ona zpiivá *7*
  • muhaha

    Takovy kreteny jako jeko je pomelo a Adrielle fakt zeru,nikoho vas nazor tady nezajima...kdyz se vam to nelibi tak to neposlouchejte ne??pomelo bych chtel videt tvuj ksicht,ale radsi nee,asi by mi to taky neudalo zrovna dobre.Vite hovno a srmdi vam z hubey..peace
  • OMG !!!

    Fuuj...naumi zpivat :-X
    • Re: OMG !!!

      vona nezpíva ale rapuje:D:D
  • fůůůjka

    Fůůůůůůůůůj to je hnuska. A ten ksicht, že bych se z ní poblil. *9* A písničky taky hnus a akorát o samejch hovnech, neumí zpívat ani chytit rytmus. Prostě FAKE *13*
    • Re: fůůůjka

      ona nezpíva ona rapuje a to je trošku velkej rozdílll ale tak newa jako *5*
    • eminemlove

      Re: fůůůjka

      ty pičos co si to dovoluješ takle oní mluvitt
      *8* *8* *8*
    • Re: fůůůjka

      ty woe ty seš hlucháá??sem s Lady už 3 roky a myslím že je stylowáá..jako prostě miluju ju už 3 roky a nikdy nepřestanu..blbko seš sama fůjka !! *9*
  • SOV je nejlepší!!!

    Lady je upa nejlepší, ma super texty a alespon o necem jsou. Umi si uzit zivota a je i docela pekná. Jenommě štve že na ni nikde neni kontakt. Nemate někdo? Na jejim foru se mi tam nejak nejde prihlas a proto ji nemuzu ani napsat... A ve filtru to o ni napsali fakt dobře, že oplývá něčím co nejde nafouknou,přistřelit,přišít atd... A to je osobnost. Tu moc hvězd nemá.
  • www.lady-black.blog.cz

    navšštivte můj blog o Lady Sovereignnnn...x))) *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit