Přejít na výpis diskuzí

Lalaine

OSOBNOST 5.2.2008 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To se to rozjelo =D

    Ahojky *3* Tak vidím že se to tu trochu pohlo =D už jsem tu taky dlouho nebyla =D Tento profil Lalaine jsem tu založila já. ona není moc známá ale mě se zdála ok tak jsem ji sem dala přišla jsem na ní samozřejmě přes Richieho =) měla jsem ho ráda ale už jsem se z toho nějak oklepala =D Taky vidím že někdo doplnil filmografii *4* No tak zatím zase ahoj =)
    • Re: To se to rozjelo =D

      Ahojky :) .... jsem hrozně moc ráda , že jsi ji sem dala , protože mě opravdu zajímalo , kdo to je :)).... nejvíc mě ale štve , že nechodila jen s Richiem ale i s Jessem McCartnym..... *1* nechápu co na ní oba viděli :D *9*
  • zaheta

    Vy co máte rádi Richieho Stringiniho z US5 jí tuto skupinu miluju ale to mi nebrání obdivovat taky jeho bývalou holku Lalaine. Já si myslím že ve skutečnosti může být fajn holka ikdyž trochu střeštěná ale to je fuk. Já taky vím že Richie při písničce just becouse of you si na Lalaine vzpomene. Nemyslím si že je Lalaine hrozná .... *4*
    • Re: zaheta

      jo souhlasim Richie je sqely *14* ae ta Lalaine mi k nemu vubec nesedi...nejak nechapu ze spolu byli..jinak jeji pisnicky jdou ae je na muj vkus az trochu moc ujeta... *9*
      • Re: Re: zaheta

        jj US5 a Richiiie = DOKONALOST *14* *14* *14* *14* *14* *14* ale taky mi k němu ta Lalaine moc nesedí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit