Přejít na výpis diskuzí

Lana Del Rey

OSOBNOST 21.6.2012 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak jsem poprvý uslyšela její písničku, tak jsem se do ní zamilovala. Lana je svá a nehraje si na nějakou namyšlenou holku... :) Je krásná a zpívá božsky!!! I <3 Lana!!! *14*
  • Naše drahá, zlatá, milá, úúúžasná, ohromě talentovaná, perfektní, prostě SKVĚLÁ zpěvačko s ůžasným hlasem a SKVĚLÁ textařko Lano♥ Del♥ Rey♥, přeji Ti všechno nejlepší k tvým dnešním 27. narozeninám, hodně štěstí, zdraví, lásky, pohody, žádný stres, hodně úspěchů, a ať tě sláva nikdy nezmění, myslím jako k horšímu, ať ti nestoupne do hlavy a ať jsi navždy takhle úžasná, milá, skromná, laskavá a dobrosrdečná jako teď!!!♥ *14* *3* *4* *4* =-))) Mám tě moooooc ráda a máš skvělou hudbu!!!♥ =-* =-) Obzvlášť jsem si tě oblíbila songy National Anthem♥ a Blue Jeans♥, které miluju!!!♥♥♥ Máš opravdu krásné písně a texty a jsi moc sympatická a milá, jsi velmi talentovaná a prostě skvělá!!♥ =) Hlavně je úžasné, že jsi skromná a nejsi ta hvězda, které stoupla sláva do hlavy, doufám, že se ti to nestane, protože jsi takhle super!♥ Ne každá celebrita je takováto ;) HAPPY BIRTHDAY LANA DEL REY!!!♥♥♥ WE LOVE YOU SO MUCH!!!♥♥♥ BE FOREVER YOURSELF!!!♥♥♥
  • Neméně zajímavé je to na začátku filmu Now is good. Tam ta holka na začátku (Dakota Fanning)když odchází od toho kluka, tak do toho začne hrát písnička Blue Jeans. A jdou do toho ůvodní titulky. Je to skvělý.
  • Nádherný hlas který tady dlouho chyběl!
  • Všechno nejlepší Lano *14*
  • Kubo222
    Je úžasná má super pesničky!!! MILUJEM JU!!!! *1* *1* *1*
  • Všechno nejlepší *14*
    Myslím, že Lana je jedna z nejlepších zpěvaček současnosti. Hodně se od ostatních zpěvaček liší a právě to jí dělá tak výjimečnou. *4*
  • Zbožňuju její hlas, zbožňuju jí celou, miluju její texty o svobodě lásce, svobodě myšlenky, Aamerice.. , prostě něco neskutečnýho ♥ A TROPICO se moc moc povedlo :)
    • *14* Svatá pravda Eliško ........
  • Všechno Nejlepší *15*
  • Young and beautiful...slova která Lanu vystihují a navíc dokonalá písnička od ní z filmu Great Gatsby *3* kdo ještě neviděl, doporučuju *3* nádherný a moc dojemný film.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit