Přejít na výpis diskuzí

Larry Williams

OSOBNOST26.11.2007 20:25
5 příspěvků

Larry Williams je americký burzovní obchodník. Pro jedny je to nepřekonatelný génius, pro druhé muž obdařený velkou dávkou štěstěny. Jedni ho obdivují pro to, co dokázal, druzí jím pro totéž opovrhují. Jako první dokázal opakovaně zdánlivě nemožné: pouhých 10 000 dolarů proměnil za jeden rok do více jak milionu. Larry Williams změnil finanční svět. Ukázal nové možnosti, dokázal, že obchodování na komoditních burzách může být naprosto pro každého, a přinesl řadu revolučních technik a konceptů, které dodnes využívají obchodníci po celém ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Dobrý den, Ludvík Turek není žádný podvodník. Mne s manzelkou dost pomohl.
  • Souhlasim s Vami. Ludvik Turek mozna neni tak uspesny, jak je vsude prezentovano, ale to, co rika, nejsou marketingove "kecy" narozdil od jeho konkurence, kterou nebudu jmenovat. A hlavne opravdu realne obchoduje. Ti, kteri pana Turka ocernuji, jsou vetsinou neuspesni traderi.
   Ono totiz kdyz dva obchoduji totez, tak to neni totez. Trading neni o tom, ze mi nekdo rekne system, ja s nim jdu na burzu a tam vydelam ranec. Kdyby tomu tak bylo, tak bychom vsichni byli milionari. Bohuzel tohle malo komu vysvetlite.
 • LARRY WILLIAMS

  LARRY WILLIAMS & Ludvík Turek CZECHWEALTH & MONEY EXPO 2011 PRAHA

  Jedná se o další finanční perlu na českém trhu po RS HOUSTON a JOHN PERSON prezentovanou Ludvíkem Turkem spolumajitelem Czechwealth ?

  http://williamslarry.blogspot.c om/
 • Další podvodník

  Další podvodník co se prý chystá do Prahy !!! *16*
  • Re: Další podvodník

   to je strašnej podvodník :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit