Přejít na výpis diskuzí

Lee Pace

OSOBNOST 23.8.2009 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nik011

    skvelej herec!♥
  • Lee Pace je šarmantní,a má charizma osobité kouzlo a je neskutečně sexy, má krásné oči a úsměv. Úžasný herec, ve svých filmech, podává nejlepší herecký výkon. Skrátka Lee je herec na kterého se dá dívat *14*
  • Opakuji znovu Lee není homosexuál, ani nic podobného to že je neskutečně sexy a krásný ne známená že je. Neřešila bych to pokud vím tak tohle Lee nikde neřekl že je gay,tak že to neřešte je to blbost. Je naprosto úžasný ve svých filmech je naprosto neodolatelný, roli Krále elfu Thranduila byl naprosto dokonalý a nejvíc sexy elf řekla bych že mu to moc sluší a sekne v každém roli. I LOVE YOU LEE PACE *14* *14*
  • Irthiel
    On je tak zlatý..v jako Neda v PD jsem ho milovala! Mohla by být další série! U the Fall jsem si poplakala protože byl tak dokonalý...v Nebezpečný Posedlosti se mi strašně líbil na začátku. Takový bouchač a byl strašně roztomilý. V Rozbřesku byl taky úžasný; kdo potřebuje nějakého Edwarda nebo Jacoba, když máme Garretta? Pro mě byl od první chvíle upír číslo jedna na rozdíl od toho retardovaného cullena-_-

    Momentálně mě dostává v Hobitovi. Né to nejde aby byl někdo tak dokonalý!:D Ta blond paruka, modrý čočky a špičatý uši mi neskutečně seknou a to ani nemluvím o té vypasované róbě pod kterou se mu rýsujou svaly:3 Pro mě je Lee jeden z nejlepších herců které znám:)
  • LeeP
    *14* *14* *14* Bože on je boží..sluší mu to v ,,Řekni,kdo tě zabil" *_*
    • flauerr
      the Pie-man
      *4* *3*
  • sympatak
  • Lee Pace je charismatický, krásný muž "mnoha tváří" s obrovským rozsahem ztvárnění různých profilů,které nehraje ale "bytostně naplno prožívá".
    Tělem,gesty,mimikou,změnou výrazu v očích,niterným psycholologicky propracováním dané osoby je vyjímečný.
    V Hobitovi se stal nejkrásnějším králem elfů jaký,kdy byl.Role přímo pro něj,kde všeobecně vynikají jeho schopnosti a jeho oduševnělá krása.
    Je v něm vše,co ženy na mužích milují.
    Myslím, že si za nás za všechny,které si získal mohu přát,aby jsme jej mohli sledovat v dalších filmech a také,abychom nemysleli jen na sebe, mu přeji ať je šťastný ve svém osobním životě.
  • Jenom slovem Lee Pace je prostě nej herec a navíc nejvíce šarmantní a sexy man.
    • Oprava: jedním slovem Lee Pace, je nej herec a velmi šarmantní a sexy man. ..
  • Konečně tam někdo dal že hobit a bitva pěti armád je jeo nejznámější dílo *1* *1* *14*
  • On je dokonalej v roli thranduila se mi líbil nejvíc a nechápu že zaca efrona mohli zvolit za nejvíc sexy měli by lee pace protožeje fakt nejvíc sexy na světě le prostě úžasnej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit