Přejít na výpis diskuzí

Leighton Meester

OSOBNOST 18.12.2007 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • máš pravdu nehrála, ale když rozklikneš filmografii uvidíš, že to tam má kvůli písničce která byla v jedné epizodě :)
  • Máte tam chybu Leighton Meester nehrala v Hart of Dixie aj ked sa na Rachel Bilson dosť podobá. *4*
  • Happy birthday Leighton. *15*
  • Anna.N
    Všechno nejlepší
  • Leighton přeju Ti všechno nejlepší k tvým narozeninám *3* mám Tě moc ráda a jsi skvělá herečka *1*
  • mileycyruska
    Všechno nejlepší:)
  • nicola14

    Narozky!!!

    Přeji vše nejlepší k narozeninám a hooodně dalších úspěchů!
    Leighton mám strašně ráda...v GG je ještě s Blake Lively nejlepší...obě dvě sou strašně nádherný!!! *14* *14* *14* *3* I <3 Gossip Girl!!! *14*
  • larynka

    Happy birthday!

    všechno nejlepšííí....
  • :-))

    mam ju fakticky rada ae blond ji VUBEC neslusi!!!!!!!!!! nej vypada v tmave hnede :)) *5* *5* *5* *5* *5*
  • lilly016

    Re: ?!

    Tak po prozkoumání jsem zjistila, že L. by měla být blondýna-od narození. Ale není to 100% *7*
  • lilly016

    Re: ?!

    Podívám se na to a potom to kdyžtak opravím. *3*
  • ?!

    Ahoj, nemají tam v zajímavostech náhodou chybu? Ona není od přírody blondýna...viděla jsem i fotky, když byla malá holčička a je to bruneta, tak co kecají jako :D
  • Re: ????

    já si vážně nemyslím že podobná Monice. Monika vypadá spíš jako kreslená Pocahontas. jinak Leighton je nejlepší herečka a Blair Waldorfovou zahrála neuvěřitelně :-*
  • adra

    Leighton

    Leigh je nejlepšííí ... podle mě je to skvělá herečka a navíc je moc hezká=))
  • ????

    Ahoj všichni. Není ona tak trochu podobná na naši Superstaristku Moniku Bagárovou? Tento dotaz byl i na jejím profilu, ale nikdo na něj nereagoval. Mně se taky zdá, že je to pravda.........?????????
  • Happy Birthday

    Happy birthday Leighton. A taky hodně štěstí.
  • miley1cyrus

    vse nej

    vsechno nej
  • nelmo

    narozky!!!!:)))♥

    Všechno nejlepší Leighton♥ *14* *14* *15*
  • Vše nej!

    Všechno nejlepšííí :-)

    p.s.: Leighton je prostě tak nej herečka na světě!! :D *1* *5* *14*
  • esme.cullen

    Vse nejjj!!:-)

    Vse nejky Leighton!!!:-)
    Jsi nejlepsi z GG!!! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit