Přejít na výpis diskuzí

Lena Meyer-Landrut

OSOBNOST 29.5.2010 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím se také přidat ke komentování, jelikož Lena je má nejoblíbenější zpěvačka. Dnes se mi stala neskutečně skutečná a skutečně neskutečná věc. Měla livestream na Instagramu a odpověděla mi na dva komentáře, čímž mi splnila sen. :'3 Přála jsem zachytit její živý přenos, protože zbožňuji nejen její naprosto úžasný hlas, ale také velmi milé a laskavé reakce (nikdy jsem nečekala, že mi odpoví). Když objímala ty děti ve Voice of Germany... to bylo tolik krásné a opravdu milé... Právě to, že se tam rozbrečela ukazuje, jaké má opravdu srdce a že silně prožívá emoce. :3 Nevím, co bych řekla více... já jí zbožňuji! A mám nový sen... "Leno, jednou se na tvůj konzert dostanu." :3
  • vše nej jsi nejlepší *14*
  • Všechno nejlepší kočko!
  • az na to ze lena byla v tvk2013 a ted je znovu:-) *14* *14* *14*
  • mam takovou funny storku pred 2 rokama asi:d sem mela podpis. kartu leny a furt sem lenu na netu vsude hledala a nenasla sem ji a ted sem ji pred mesicem nasla a sem za to mega rada. lena je skvela zpevacka a v TVK 2013,2014 a 2015 byla a je totalne bozi *14* *4*
  • Nej. zpěvačka,ve voice kids ji to šlo .....ale ty její kousky :DD , i když se tam jednou rozbrečela tak je fakt nej. *14* *1*
  • Best zpevacka!!! ;)
    Byla super ve voice kids 2014 tam ji to mega seklo <3
  • xvfgbdf

    nej zpěvačka *1* *1* *1* *1* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit