Přejít na výpis diskuzí

Lena Záhorská

OSOBNOST 31.12.2006 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • osobnost

    tohle je osobnost?Za to že chlastala,šu....,brečela a zkrátka trapčila?Tak to už můžu být v klidu taky osobnost.Ona je děs s nouzí dohromady *10*
  • Leni jsi nejlepšííííííííííííí měla si to vyhráttt *3* A ti co ti nadavají jsou .........papíííík
  • Pěkné kozy!
  • Kdyby mě položila na záda, to by bylo ještě lepší...
  • lena je v pohodě ale štve mě že vypadla měla vypadnout ta blbá Eva
  • Leno moc a moc ti to slusi s filipem on te má moc rád vic nez rad já bejt tebou tak se s Romanem rozejdu peníze nejsou vsechno ale nechci ti mluvit do tveho soukromí je to jenom tvoje vec ale s Filipem ti to slusi vic
  • čti!!

    je to ta největší svině a p_ča na celym světě *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • lenicka je dobra

    Lena je super je pravda ze nez dala tomu svymu Romanovi kopacky tak ho podvadela s mladym,krasnym klukemale moc jim to slusi i kdyz je Lene 25let a Filipovi 23 tak to je jedno jestli ji je treba padesat a jemu ctyricetosm tak je to fuk rika se ,,LASKA KVETE V KAZDEM VEKU,,a jestli to nekomu vadi tak at se jde vycpat ja jim preju aby jim to vydrzelo a mohli se vzit a mt spoustu deti ale prece jenom je to jejich vec tak ahóóój zdravim
  • Přišít jí ptáka a to chlap.
  • Lena

    Lena je podle mého názoru hloupá, hrubá a ušmudlaná coura.A k tomu aivní. Přitahovat může akorát opilého ježka.Je mi líto její maminky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit