Přejít na výpis diskuzí

Lenka Mazuchová

OSOBNOST 29.9.2008 
2 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Též výborná žena

  je paní Mazuchová. Pro blaho sebe se spolčí i s ďáblem (ale nevím, který ďábel je ďábelštější ODS, ČSSD, Zlení, Komunisti či ti, kteří by se měli stydět míti v názvu strany Boha).Dnes a denně se můžeme osobně přesvědčovat, jak dobře to ti, co jim posíláme daně, s námi myslí.
  Jedna ze super akcí jmenované, byla sloučení škol v Unhošti. Opět - přes nevoli občanů, pedagogů, dětí i veřejnosti. Doufám jen, že jí to vrátí děti, kterým zkomplikovala v Unhošti život.
  Už podle vzhledu z fota je mi krajně nesympatická. Taky by jí to v Paroubkově lunaparku slušelo. Krásný večer slušným a pokorným lidem.
  P.S.Nějak v životopise chybí, co dělala za komančů. Předpokládám, že trpěla pro pravdu v temném žaláři, ale asi ne, kde by jinak, než na výsluní, potkávala ty "pravé" kamarády.
  • Re: Též výborná žena

   Nemá co dělat na míste starostky, neumí jednat s lidmi, kašle na ně, zajímajín ji jen funkce a peníze.Hrabe se do politiky a o liodi ji vubec nejde.Navíc bývalá komunistka a nevím co ještě,kdyby přišli číňané, nechá si zešiokmit oči a kandiduje dál.Bezcharakterní, fuj.Páteř nemá.Politická turistka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit