Přejít na výpis diskuzí

Lenka Vlasáková

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všechno nejlepší *3*
  • To je ale šikovná a pekná ženská... trochu sa podobá na moju Šárečku, len Šárka je o niečo krajšia a ..na pani Vlasákovú asi nemám ;-)
    Nezáviďte si toľko, bratři Česi, ubíjate sa tým zbytočne...
    Pritom ste tak nadaný národ.
    Zdar!
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví a štěstí *3* *4*
  • Milá Lenko vše nejlepší k narozeninám a at dál hrajete v Cesty domů 2.
  • Dobrý den paní Lenko, sháním pro své rodiče ze Sedlčan kontakt na otcovu sestřenici paní Lenku Vlasákovou za svobodna Lehningovou. Otec si myslí, že byste mohla být s paní v přízni. Bylo li by to náhodu pravda, mohla byste mě prosím Vás kontaktovat na racicka@seznam.cz. V případě, že s Vámi toto jméno nesouvisí, se omlouvám, že obtěžuji. Děkuji
  • ZROVNA SE KOUKÁME 1.1. NA POHÁDKU deštová víla, ALE NEJVÍC SE MI LÍBILA KOMEDIE ženy v pokušení *3* *4* *15* *2* *1*
  • ahoj já jsem anička
    DOUFÁM ŽE BUDEŠ JEŠTĚ HRÁT
    V SERIÁLU CESTY DOMŮ
    *14* *14* *14* *14*
  • LENKA Vlasáková je dobrá herecka nejvíce se mi líbí seriál Cesty domu apak pohádka Deštová víla. *4*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!! :)
  • Všechno nejlepší *3* *1* *15*
  • Paní Vlasáková byla jsem ráda,že jste také s náma odlétala v sobotu 28.7.2012 z Lefkady domu
    u,jste skvělá a líbilose mi,že jste nastupovala jako docela obyčejný tirista s náma a toho si vážím.Děkuji,že jsem Vás osobně mohla vidět.Přeji hodně ´uspěchu i v osobním životě a zůstatně taková jaká jste.
  • http://diskuse.tiscali.cz/img/smile/1.gifA co film:"U mě dobrý".Tam měla taky príma roličku.http://diskuse.tiscali.cz/img/smile/1.gif
  • Myslím, že Lenka Vlasáková je paní herečka. A ve filmu Ženy v pokušení musím uznat, že má i moc pěknou postavičku...Přeji mnoho úspěchů profesních i osobních:)
  • Právě koukám na "Ženy v pokušení".....no prostě koncert...nádhera...i když scénu v zástěře jsem zrovna prošvihl:-) Hodně štěstí:-)
  • tomivojtech

    Přání.

    Lenko přeji ti k tvým narozkám hodně zdravíčka štěstíčka a rodinné pohody pozdravuj doma Honzu ladí vám to a moc vám fandím Vojta.
  • Lenka

    Začínám na Lenku měnit názor.Myslím si,že je opravdu milá a sympatická herečka.Dřív jsem taky patřila k těm,kteří ji neměli rádi kvůli Honzovi(protože ON je jedinečnej) ,ale pak mi došlo,že je to blbost.Mají se rádi,tak proč taková závist *7*Vzpamatujte se lidi kurňa!Lence a Honzovi přeju hodně úspěchů a zdravý miminko *3*
  • Re: diskuse.

    mě přijde spíše podobná Libušce Šáfránkové :)
  • na živo je stějně skvělá jako ve filmech...

    S Paní Lenkou jsem měla možnost se setkat i osobně...Sice né tak jak bych si přála,ale i přesto..Navštívila jistý podnik ve,kterém pracuji.. I když tam zrovna byla fronta jak blázen Lenka mezi těma všema zářila :) Moc děkuji za autogram a přeji ještě mnoho dalších úspěchů v životě :) *4*
  • tomivojtech

    diskuse.

    Lenko porovnával jsem fotky řekl bych že jste podobná Jitce Čvančarové jste jako sestry.
  • vtipné, sexy, ze života..

    Paní Lenko,
    měla jsem konečně možnost vidět Ženy v pokušení. Líbíte se mi ve všech rolích, ale tahle je naprosto dokonalá!! Život se má ne přežít, ale užít. Vám to přeju dvojnásob nejen u filmu, ale především v osobním životě. A nezapomeňte, ZÁVIST SI MUSÍTE ZASLOUŽIT *3* . Pěkný den
    Tamara

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit