Přejít na výpis diskuzí

Lenny Kravitz

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wow

    Nejvíc sexy hlas co znám. *8*
  • Lenny v Brně

    Děcka včera fakt nejvíc paráda. Byl skvělej, úžasná show. Prosím nasktrkejte sem fotky z Brna kdo tam byl, aj videa. Díky :) *14*
    • Re: Lenny v Brně

      JJ bylo to spickove az na to pocasi *3*
    • Re: Lenny v Brně

      Já se taky přimlouvám - prosím taky všechny, kdo v Brně něco pořídily, podělte se! Byl to úplně super!!!! I přes to počasí, fakt úžasnej koncert.
  • Lístek na Lennyho

    Ahoj, mám 1 lístek na Lennyho v pátek do Brna. Na stání, prodám za 500. Nechce ho někdo?? Pošlu na dobírku co nejdříve! Volejte 728 322 564
  • lenny v brně

    v pátek jedu do Brna na koncert lennyho, nevíte někdo, jak dlouho to bude cca trvat? a jak moc dopředu by se mělo dojet? začíná to v 19:00 h, díky všem *4*
  • Lenny o5 zde!!!

    Lenny by měl přijet 19.6.2009 na velodrom do Brna!!!
    *14*
    • Re: Lenny o5 zde!!!

      opravdu přijede a já tam jedu *14*
  • nejvíc nej

    Ahoj všem, taky jsem zažila Lennyho live... Byl vážně nejvíc nejlepší *14* Je geniální! Nádherně zpívá, vypadá super božsky,krásně hraje.. nevíte někdo kde sehnat cokoli kde je jeho foto? triko, atd..díkes...snad k nám zas přijede *14* je prostě božíííí nejvíc nej..taky ho miluju *14*
    • Re: nejvíc nej

      ahojky, mám prosbu, jak dlouho prosím tě koncert v Praze trval? já jedu teď v pátek do Brna..jak dlouho dopředu je dobrý dojet? dík moc za info! *4* ahoj K.
  • Praha

    Ahojky všichni, taky jsem byla na koncertě lennyho v praze abylo to naprosto úžasný. Teď se stále snažím poslat mu vzkaz,ale pořád mi to nejde, chtěla jsem se zaregistrovat na myspace.com a nic. Nemáte někdo radu? Prosím *3* *7*
  • Praha

    Byla jsem v Praze na koncerte, bylo to SUPER, stáli jsme uplně vepředu. Byl to fakt mazec. Nemáte někdo video z tohoto koncertu? Pošlete to kdyžtak na youtube.

    Diky.
  • Praha

    23.6.2008 Praha - mazec!!! *14* *14* *14*
    • Re: Praha

      na tam to bylo úpe úžasný co všechno tam předváděl a že se ani nebál jít mezi to publikum mno souhlasim byl to mazec *4* *4* *4*
      • Re: Re: Praha

        sem tam byla taky a jak šel do publika tak sem si na něj sáhla *14* bylo to fakt skvělý a úžasně zpíval a hrál *1* je to king *4*
  • 1x listek na lennyho -SPĚCHÁ!

    Ahoj, mam jeden listek na lennyho kravitze, jedna se o komfortní sedadla (sektor 101). Pokud by mel nekdo zajem tak se ozvete na mail nebo na mobil 723970152. Cena je normalne 1 690Kč, ale muzem se dohodnout. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit