Přejít na výpis diskuzí

Lenny Kravitz

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sexy

    Dávám všem tady za pravdu, je neskutečně charizmatickej! Dostává mě jeho úsměv a ty RTY! Videoklip Again je super i I Belong To You.
  • kdyby se se mnou chtel vyspat neváhala bych ani vteřinu *14* a vy? *14*
    • Re:

      Už si chystám konečník.
  • je to prostě nejúžasnější člověk na světě a jeho songy jsou skvělý *14*
  • Jéé..

    Ach joo..takovej sexy chlap to je... *14* já sem z něho upe vedle jako XDD A to moc nemusím jeho hudbu, zajímá mě jen on:) Jak to vůbec vypadá s jeho rodinným stavem? Manželka? Sám? nemám přehled:)
    • Re: Jéé..

      Lenny je od 93 rozvedený s Lisou Bonet, s níž má 20ti letou dceru Zoe (krásnou), toho času rozvedený, nezavadný, četla jsem na jeho ofickách, že neměl tři léta ženu...je neskutečně krásný po duši i po těle! Jedu 23. 6. do Phy, a mocinky se těším! jud
  • LENNY!!!!!! *14* Je to Bůh!! *4* *16*
  • Je to skvělý chlap,který hýří svobodu a ještě k tomu má krásný hlas!! *3*
  • nejen že užasně zpívá,je uplně krásnej chlap!mam všechny cd!sou skvělí,a videoklipy taky!miluju ho! *14*
    • Re:

      Ahojky, Pokud méte všechny cd a dvd tak ráda bych doplnila svou sbírku. Chybí mi Circus, Are you Gonna My Way, Mama said a Let Love Rule. S Dvd nemam nic jem co jsem stáhla na BearShare. Dost omezený výběr. Snad se přijede podívat opět do Čech, bylo by to super, Je to super Šílenec. Čauky *3*
  • LENNYHO MILUJU!FAKT MATROŠ! *3* *14*
  • muj milacek Lenny

    Od ty doby ,kdyz jsem doma nemela ,co poslouchat,vyhrabala jsem odnekud jeho CD Greatest hits,jsem do nej blazen..posloucham ho furt..navic je fakt sexy
  • l.k

    Lenny Kravitz je pro mě větší bůh než Bob marley!!!!!!!jestli ste na tom podobně,dejte m vědět......:)
    • Re: l.k

      tak to teda na ne...lenny je super ale na BOBA nikdo!!!! *16* *15* *15*
    • Re: l.k

      Lenny je prostě nejvíc sexy chlap na světě *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit