Přejít na výpis diskuzí

Leo Beránek

OSOBNOST 26.5.2012 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.youtube.com/watch?v=PvP2ehmq2wo *11*
    • veruth
      http://www.dfse.cz/get/obrazky-komentaru/normal/904f79a740119fc55ff7f1c5e5482f66.jpg
      *1*
  • On je osobnost svou záporňáckou pověstí. Na lidi jako je on bacha. Jejich tělesný proporce mají předpoklad pro vítězné rvačky, pak se opijou, pak vás někde rozsekají a stejnak se z toho dostanou, protože mají prachy takže i vliv. Osobně doufám, že ho nikdy nepotkám :D netoužím po problémech. *1*
    • Leo, Ty si tady sam pises komentare?
  • Myslím, že má souměrný obličej, byl by pěkná transka. *1*
    • *15* *15* *15* *15* *15*
  • Leo je super spevak *3*
  • V jednom má Leo pravdu. Vůbec ho neznáte, nemáte ho rádi, ale přitom lezete na jeho stránky a ztrácíte svůj čas psaním hnusných věcí o něm, přitom ani nevíte jestli je to pravda! A pokud ho někdo z Vás dotyčných zná, což pochybuju, tak mu to řekněte do očí a nepište to sem, on si to tady asi stejně nepřečte *3*
    • Tak já jsem sem například přišla, abych jednoduše vyjádřila svůj názor na někoho, kdo se prezentuje, tak jak se prezentuje (viděla jsem nějaký jeho exces v souvislosti s cenou za nejhorší klip, nebo co to bylo, jinak bych si na něho ani nevzpomněla).
  • Je nejlepší :) ♥♥ Obdivuji ho ;) Je to nej člověk na světě :* Prostě ho miluji ♥♥ :****
  • Už během "Hotelu Paradise" jsem absolutně nechápala, že ho většina holek v soutěži hodnotí jako nejpřitažlivějšího. Třeba proti takovému Nickovi, jestli si správně pamatuju jméno toho bruneta, byl vizuálně úplná nula. Svaly rozhodně nejsou všechno, pokud jde o sex-apel.
    • Děláš si srandu? Nikoo O.o fůůůj, ježiš , svaly možná má,ale jinak mi Niko vzhledově příde fakt nechutnej a odpudivej *11*
      • Tak to ti přeju hodně štěstí při hledání partnera, budeš to mít těžký, jestli ti někdo s touhle vizáží připadá odpudivej, namátkou jsem našla nějakou fotku a koukám, že se dal na striptýz :-) :

        http://www.vykupto.cz/praha/15169-exkluzivni-pansky-striptyz-s-california-dreams
  • Hej Slečinko ,rád mlátíš nevinné za pomoci přesily.Ten kluk před Roxy neměl šanci.Zastav se taky u nás v Ostravě.Pojedeš zpátky poštou. *1*
    • leo se toho borca ani nedotkl ,to si uvědom! skopal ho nějakej jeho kamoš kterej mu dal asi 2 pěstí aten borec se tam složil jak kdyby ho mlátili hodinu. Tak jako nevím no, kde jste vvzali ty sra*ky že leo zkopal někoho do krve a podobně.
      • Patne kvuli tomu, ze na zaberech z bezpecnostni kamery bylo jednoznacne, videt, ze do nej tloukl Leo Barbanek a ne jeden z jeho kamaradu hrajicich si na gangstas;o)
  • Totální chudák!!!!!! *10* *10* *10*
    • seš :)
      • Ashley=naleštěná bambula
  • Už jsem viděl opravdu mnoho, ale tento mladý klučina je smutný obrázek toho čemu lidi říkají známá osobnost. Jeho rodiče musí chodit kanálama, lituji je. Mají syna ubožáka, který umí pouze urážet a napadat lidi.
    • Když se podíváš na nějaký rozhovory s ním on sám říká že nic nedokázal a nemyslí si o sobě že je nějaká osobnost, to lidi a novináři o něm furt píšou a dělají z něj hvězdu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit