Přejít na výpis diskuzí

Leo Fender

OSOBNOST 21.7.2008 
2 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty jo na bassu se snda dokáže naučit každý ne? Je to takový poměrně jednoduchý nástroj. Dokonce o tom koluje i nějaký vtip, že se v lidové škole dítě naučí na baskytaru během dvou hodin či co. To je jedno. Ale naučit se na levou rukou basu to si myslím, že už je trochu jiné umění, tož toto.

  • Vintage '75

    Ahoj! Píšu k tématu, ikdyž přece jen trochu konkrétněji k jedné problematice..Hraju na baskytaru a chci si kupovat basu od Fendera. Nejradši bych made in USA. Nechci riskovat mexičana ani japonce, radši. Chci model jazz bass. Poohlížel jsem se po jazz bassovi American Standard ale poslední dobou pošilhávám po modelu, který je podobný, ale pravděpodobně ještě kvalitnější. Vintage 75. Což je kousek s javorovým hmatníkem a kdo ví, proč, s možností krytí snímačů..
    Pokud někdo o tomto modelu co víte, prosím o radu, v čem spočívá funkce těch krytek, jestli se dá basa koupit i bez nich, v čem je Vintage specifický atd..Na webu jsem hledal nějakou recenzi ale nic jsem nenašel..Jen na youtube.com pár lákavých ukázek s tímhle mazlem. Fakt krásný zvuk!
    Pište na mail, pls.
    Martin

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit