Přejít na výpis diskuzí

Leona Machálková

OSOBNOST 31.12.2006 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • leona

    patriku souhlasim stebou,leona je fakt krasna zena,na svuj vek vypada skvele.
  • Nádherná žena

    Moc krásná žena
  • drzim palce

    drzim palce a hodne uspechu s novym albem,rada se na vas divam v tv,a mohla by jste tam byt casteji! *4*
  • Šukulenda

    No tak Leono, jak jste mohla udělat takové věci a plést se do vztahu Venduly a Karla sexem???Dobře jste věděla, co to bude vynášet. Nejste absolutně můj TYP. *16* *8*
  • pro fandy

    preji vsem fanouskum Leony krasne a klidne Vanoce a vse nej v novem roce.misa
  • leona

    ahoj,nebyli jste nahodou nekdo na koncertu leony v domazlicich?
  • leona

    nevim jestli je to s tou leonou pravda,ale nema se za co stydet,karel ji napsal dobre hity,a diky draculovi se zacala rozvijet jeji kariera..
  • NELŽI

    Leona neměla by ses stydět za sex s Karlem a Vendulou Svobodovýmí.Karel ti pomohl v kariéře a Vendula je holka kterou by chtělo mít víc nejen kluků ale i holek. buď aspoň soudná a nelži. *13*
  • leonka

    nejde nekdo na koncert leony ktery se uskutecni 22.12 ve stribre?nemam skym jit,ozvete se mi na mejl.
  • poklona

    Leona je opravdu dobrá zpěvačka, tak si představte, že její písnička Doufej se mi v českém podání líbí mnohem víc než v originálu, kde se jmenuje "Someday" a zpívá ji nějaká skupina Eternal, a to už je co říct, takže Leono, všechno nej do dalších let tvé kariéry *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit