Přejít na výpis diskuzí

Leona Šenková

OSOBNOST 11.10.2009 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cara

    :-)

    MáM jí mOOC rááDA je To néJKY soutěžííCíí Ze sUpER STAR!!
  • soliter

    Leonka

    Leona Šenková je naše druhá Martička Kubišová.Stále tu rozebíráte její postavu...O tom to není.Hlas má nádherný,když zpívala Oh Baby Baby s Helenkou Vondráčkovou brečela jsem.A podívali jste se někdy té holčině do očí když zpívá?Zpívá srdcem!!!A v obličeji je jak panenka.Nechte jí být,postava zpěvačku nedělá,ale to co umí. *14* *4* *4*
    • daky

      Re: Leonka

      akorát je zmalovaná !!! *15*
      • Re: Re: Leonka

        Zmalovaná... Myslim že to k tomu klipu i šatům prostě patří *3*
        A hlas má úžasnej,je v obličeji moc hezká.Ta slečna umííí *3* *4*
  • ..dlouhovlasého snoubence vyměnila za plešouna : https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/p403x403/1621709_814265168589282_1340572679_n.jpg *6*
  • Jojo, lidi jsou zlí a nepřející!!!
  • http://www.super.cz/283426-leono-s-tim-cekas-dite-znama-zpevacka-otehotnela-s-dvojcetem-hororove-zrudicky.html
  • LEona NÉÉĚ

    ano proste nemela vypadnout ... byla taaak super nebyla trapná jako nekdo ... a toho jacksona odspívala krásne ... ale ted vidíme že lidi nerozhodovali podle hlasu ale podle vizáže !!! Trapný !!!
  • casemake

    Leona

    Ona prostě neměla vypadnout , ukázalo se , že je to soutěž o krás ne o zpěvu *16* *9*
  • Superstar

    Leona a vypadnout ze Superstar?! *16* To nejde dohromady... Leona byla s Chodúrem jasný favorit! Chodúr také dobrý, jen nevím, co by zpíval za písně... Leona je tvárnější a hlavně plná života! Ať žije metal!!! *15* *3* Přeji mnoho úspěchů s Tvou kapelou. S Tvým silným hlasem se neztratíš a věřím tomu, že si v brzké době koupíme Tvé CD. Hodně štěstí sannysissi
  • NEVÍM

    noooo... je celkem fajn *9* *3* *9*
  • Ten poslední klip o té umírající kamarádce se mi moc líbil a chytlo me to za srdce myslím že by Leona měla mít větší podporu aby byla víc vidět. Fakt dlouho mě tak něco nedojalo.A přeji chut do další práce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit