Přejít na výpis diskuzí

Lewis Collins

OSOBNOST 3.9.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám dojem, že tohoto bohužel již zemřelého idola mnoha žen a dívek a možná i některých mužů má rádo stále mnoho a mnoho dalších fanynek a fanoušků bez ohledu na to, že již tato hvězda nežije a má více fanoušků než jeho partner z Profesionálů, ctěný pan velký britský herec nejen londýnských divadelních scén , pan Martin Shaw, který byl o něco málo starší než Lewis /tomu přeji jakožto poslednímu přeživšímu "profíkovi" hodně zdraví a pokud možno dlouhý, kvalitní život/. Lew byl pro mě vždy ta jednička! Velmi mě rmoutí, že již není mezi námi. Byl jen o tři dny mladší, než můj otčím, který zemřel taktéž na rakovinu v lednu 2005 a měl podobné zvláštní rodinné poměry v původní rodině stejně jako Lewis, což mi přišlo zajímavé, jelikož i v jiných věcech měli podobný osud, podobné zkušenosti a i povahové vlastnosti. Oběma jim do nebe posílám svou lásku s přáním všeho dobrého. R.I.P.
  • Filmy:
    -Kommando Leopard (1985)
    -Code Name: Wild Geese (1984)
    -Who Dares Wins (1982)
    -The Commander (1988)
    -Jack the Ripper=(Rozparovač)sú dve časti (1988)
  • cetla jsem tu nejaky komentar ze je skoda ze uz je Lewis Collins stary ale s tim ja nesouhlasim at je mu sedesat nebo petatricet porad je to ten muz co ztvarnil Bodieho a je to ten stejny muz ale vypada jenom jinak na veku totiz vubec nezalezi vsichni jednou budeme stari a ten kdo to psal by si mel sahnout do svedomi a rict si vzdyt je to prece Bodie a je jedno ze je skoro o ctyricet let starsi
  • je mi ho tak lito umrel brzo znam herce ktery nemaj rakovinu nic a je jim i pres osmdesat a zijou uplne normalne je mi fakt lito *9* *9* *9*
  • opravdu sympatak pokakdyz se divam na profiky rikam si jakej je sympatak *14* *14* *14* *14*
  • je skoda ze zemrel byl to krasnej a sympatyckej chlap je mi to lito mela jsme radsi Bodieho nez doyla opravdu skoda ze zemrel *9*
  • ..tak nějak jsem smutný po dnešní zprávě o úmrtí *9*
  • bettyol
    Cowley s Doylem se rvou o druhý místo *3* Nejrači mám Bodieho. Má úžasnou mimiku, ty jeho grimasy jsou nepřekonatelný. Bez jeho humoru (občas i trochu černého) by to nebylo ono. Miluju slovní potyčky mezi ním a Cowleym.

    A i když má Lewis už 65let, pořád má tu svou rošťáckou jiskru v oku a je pořád krásnej chlap!

    Ráda bych viděla i jiné filmy, ale bohužel nemůžu žádný sehnat *13*
  • krasny chlap

    je to krasny a sympaticky chlap kazdym kuskom tela aj duse...urcite nim stale je aj ked sa uz rôcky hlasia... *3* *4* *14*
  • Re: BODIE

    MILUJI TAKOVÉ CHLAPY SE PÍŠE "Y"
  • BODIE

    V Profících byl k sežrání *14* *14* *14* *14* *14* *14* jako malá jsem byla do něj zamilovaná. Miluju takové chlapi jako je Bodie *14* *14* *14* *14* *14*
  • Bodie - Man number 1

    Bodie je úžasný, je to nejvíc sexy chlap, kterého znám a že jsem jich za 35 let potkala už hodně. Ty nádherné uhrančivé oči, ostře rýsovaná brada, překrásný nosánek a nádherná postava, svalnatá a přece štíhlá. A ten jeho smysl pro humor! Miluju ho už od svých 11 let *1* . A i když je mu už 63, pořád má v sobě NĚCO... Áááách jo *14*
  • laserovka

    ...mňam...

    Já ho prostě žeru *14* *14* *14*
  • jack rozparovač

    Lewise jsme mohli vidět také ve filmu Jack rozparovač, kde hrál po boku Michela Cainea, ten film byl moc dobrý, ale viděla jsem ho už hrozně dávno, ale pamatuju si ,že tam lewis s cainem tvořili skvělý tým, fakt se bezvadně doplňovali - určitě by to bylo zajímavý kdyby to vydali na dvd.
  • fešák

    V profesionálej byl suprovej, vždycky jsem ho měla radši než Doyla, Doyle byl na mě takový moc velký slušňák, ale ráda jsem ho měla taky, to zase jo, ale chlap se mi prostě líbil Bodie
  • symptický

    Jako malá jsem měla ten seriál moc ráda, nejvíc se mi vždycky líbily ty bodieho vtípky, vůbec ten seriál byl suprovej, mělo to švih a bezvadnou atmosféru - já nevím ale takovýhle seriály už se dneska netočej
  • paulinek23

    jací debilové

    ty kreténe, oni ho nepřijali, protože viděli, že Ringo je lepší.
    A Johnny a Paul nejsou kreténi ty vole *10* *10* *10* *10* *10*
  • paulinek23

    Debilové

    Debilové Beatles proč ho nepřijali???

    To ho tam nechtěli???
    Ten John je kretén, že ho tam nechtěl, to on za to může, debil *10*
    Nebo se Paul za něj styděl??? to je další kretén *10*
  • paulinek23

    Lewis je nej nej nej

    Lewis je skvělý zpěvák a herec. jeho nejúžasnější role je Bodie v seriálu Profesionálové.

    Je úžsnej. máme ho rádi *5* *5* *5*
    *14* *3* *1* *4*
  • kbfvb

    ahoj lidi pls muzete mi poslat poslat jak bodie vypada dnes pls lidi posli te to na muj email abr4@seznam.cz *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit