Přejít na výpis diskuzí

Lex Barker

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • olda

    a víte že jeho smrt souvisí s drogami a alkoholem
    • Re: olda

      Tak to si jej pleteš s někým jiným...
  • hanelka

    hmhm

    moj otec je jeho velkz fanda vstekz winwtuovky pozna na spamat.. *9*
  • Mimochodem

    Bohužel tento skvělý herec a člověk,který mi tolik připomíná dětství zemřel pár dnů po svých 54 narozeninách na infarkt.Zanechal po sobě tři děti a byl celkem pět krát ženatý *7* *7*
    • Re: Mimochodem

      Tak s tím infarktem nevím asi jsem dostal jinou informaci již hodně hodně dávno a tam se psalo že měl autonehodu
    • Re: Mimochodem

      Ano pamatuji si to,proběhlo to tehdy i v našich zprávách a to bylo za hluboké normalizace co říct. Zemřel na infarkt při návštěvě sportu na cyklistickém velodromu. *9*
  • Mimochodem

    Mimochodem,jestlipak víte,že Lex BARKER bylo umělecké jméno,ve skutečnosti se jmenoval ALEXANDER CRICHLOV. *7*
    • Re: Mimochodem

      Alexander Crichlow Barker - Mezi jeho předky patřil guvernér Barbadosu, sir Henry Crichlow. Takže odtud to podivné příjmení.
    • Re: Mimochodem

      Samozřejmě,že to víme.Když se v r.1964 objevila první filmová mayovka, noviny i časopisy byly plné informací o všem, co s tím nějak souviselo.
  • krasavec

    Už jako malá jsem ho milovala. Opravdu krásnej chlap, ztělesnění spravedlnosti a gentlemanství, navíc ještě nadabovaný Vladimírem Rážem ... To je prostě smrtící kombinace. Všechny díly Vinnetoua jsme hltala a nesměl mi žádný ujít ... Když nic jinýho, tak je na něj úžasnej pohled :o)
    • Re: krasavec

      Souhlasím se vším co zde píšeš.Skutečně nádhernej chlap takový se narodí jen jeden.Pro mě byl je a vždy bude nejkrásnějším mužem na světě.
      • Re: Re: krasavec

        Hezký je,ale jsou hezčí herci. Měl v sobě jisté charisma,to jo,ale to mají jiní také. *3*
  • nabídka originálních DVD s l.barkerem

    Prodám čtyři filmy s Lexem Barkerem (vše na DVD, vše originály) :

    1. Hadí jáma a kyvadlo (vedle Barkera účinkují Ch. Lee, K. Dorová, C. Lange, Vl. Medar a další, režie : H. Reinl, rok výroky 1967, film je v německém a anglickém jazyce, k dispozici jsou i německé titulky, film je doplněn bohatým bonusovým materiálem : reportáž televize WDR o natáčení filmu, která obsahuje krátký rozhovor s L. Barkerem, reportáž televize ZDF o natáčení filmu, kde jsou krátké rozhovory s H. Reinlem, Ch. Lee, a K. Dorovou, originální německý trailer, velmi podrobné biografie L.Barkera, K.Dorové, Ch.Lee, H.Reinla, obrazovou galerii s řadou fotek (jde jak o fotky, které doprovázely film v době uvedení do kin, tak naskenované časopisecké výstřižky, obaly video- i audiokazet, plakáty v různých jazycích), audiorozhovor s K.Dorovou, dvě originální zkrácená (cca. 15 minutová) znění filmu, orig. německé trailery k filmům Útok z vesmíru/The Blob (St. McQueen) a Démon a panna (Ch.Lee/D.Lavi), k DVD je připojen osmistránkový text o vzniku filmu)

    2. Kdo zná Johnnyho R? (film je též známý pod názvem 5000 dolarů za hlavu Johnnyho R, vedle Barkera účinkují J.Fuchsberger, M. Kochová, R.Wolter a další, rok výroby 1966, film je v německém jazyce, bonusy : bio L.Barkera a J. Fuchsbergera, fotografie, které doprovázely film v době uvedení do kin, DVD dále obsahuje originální trailery k filmům Pyramida boha Slunce a Poklad Aztéků a dále trailer ke kolekci filmů podle K.Maye, trailer ke kolekci filmů podle B.E.Wallaceho a trailer k filmům o dr. Mabuse)

    3. Peklo Manitoby (vedle Barkera účinkují P. Brice, M. Kochová, H.Nielsen a další, rok výroby 1965, film je v německém jazyce, bonusy: bio L.Barkera a P.Brice, DVD obsahuje tytéž trailery, které jsou na DVD s filmem Kdo zná Johnnyho R?)

    4. Kat z Benátek (vedle L.Barkera účinkují G. Madison, A. Panaro a další, rok výroby 1963, film je v německém jazyce)

    Prodám pouze všechny čtyři filmy současně.

    Cena: 8500 Kč.

    Kontakt : chave@post.cz
    • Osm a půl tácu za čtyři DVD.....to jsem asi Z Marsu....jinak samozřejmě Lex Barker byl někým, koho asi doba a producenti nedocenili. Možná mu ublížilo kladné zařazení do charakterních postav, kdo ví.
  • Boje ve Velké Británii?

    Nepochopil jsem, proti komu bojoval L.B. ve Velké Británii po roce 1941. Že by to věděl internetový šotek?
    • Re: Boje ve Velké Británii?

      Já to také přesně nevím, ale na druhou stranu, jeden z největších vojenských konfliktů v historii se odehrával v této době, že by tedy 2. světová válka?

      Jinak také souhlasím s ostatními komentáři- ikdyž nebyl typicky hezký, měl neuvěřitelné vnitřní kouzlo a byl tak charizmatický... Navíc také miluji jeho roli Old Shatterhanda, takže pro mě je jednoznačně hercem číslo jedna!
    • Re: Boje ve Velké Británii?

      no proti banditům přece
  • charismatic

    Tenhle muž má silné vnitřní charizma, které už teď asi žádný herec nemá...
  • Sexy Lexy

    Tady není nikdo, komu se líbí tenhle sexy chlápek? *5*
    • Re: Sexy Lexy

      Mě se taky moc moc líbí, taky jsem byla do něj zamilovaná jako malá a ještě pořád se mi moc líbí *14*
    • Re: Sexy Lexy

      Mě se líbí!! A moc moc moc!! Je to můj nej herec.
    • Re: Sexy Lexy

      Určitě ano nejen líbí,on je má celoživotní láska!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit