Přejít na výpis diskuzí

Lex Barker

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeho charizma bola uzasná a plne súhlasim s dámami predomnou,velký sympos,miloval som ako chalan všetky filmy kde hral,neviem o ďalšom hercovi s podobnou charizmou,bol proste jedinečný a veľká škoda ,že zomrel tak mladý.
  • Osm a půl tácu za čtyři DVD.....to jsem asi Z Marsu....jinak samozřejmě Lex Barker byl někým, koho asi doba a producenti nedocenili. Možná mu ublížilo kladné zařazení do charakterních postav, kdo ví.
  • bol to pan herec myslim ze za zivota nedoceneny zatial nema svoju hviezdu na chodniku slavy bezi na nete podpisova peticia tiez som dal svoj podpis pod cislom 1087 podporte aj vy zasluzi si ju. mal neuveritelnu charizmu, ma taku len par ludi na svete.
  • lex

    http://karel-may.majerco.net/filmov e-mayovky/herci/lex-barker/
  • Re: Boje ve Velké Británii?

    Já to také přesně nevím, ale na druhou stranu, jeden z největších vojenských konfliktů v historii se odehrával v této době, že by tedy 2. světová válka?

    Jinak také souhlasím s ostatními komentáři- ikdyž nebyl typicky hezký, měl neuvěřitelné vnitřní kouzlo a byl tak charizmatický... Navíc také miluji jeho roli Old Shatterhanda, takže pro mě je jednoznačně hercem číslo jedna!
  • Re: Re: krasavec

    Hezký je,ale jsou hezčí herci. Měl v sobě jisté charisma,to jo,ale to mají jiní také. *3*
  • sklamanie

    http://karel-may.majerco.net/mayovk y-v-tisku/strany/4-zneuzival-nevlas tni-dceru.jpg
  • Re: Mimochodem

    Tak s tím infarktem nevím asi jsem dostal jinou informaci již hodně hodně dávno a tam se psalo že měl autonehodu
  • Re: olda

    Tak to si jej pleteš s někým jiným...
  • Re: Mimochodem

    Ano pamatuji si to,proběhlo to tehdy i v našich zprávách a to bylo za hluboké normalizace co říct. Zemřel na infarkt při návštěvě sportu na cyklistickém velodromu. *9*
  • souhlasím

    Souhlasím lidičky se vším co tady píšete, protože on byl opravdu nejcharizmatičtější mužskej a prostě nádhernej a pro mě bude stále *14* ...
  • Re: krasavec

    Souhlasím se vším co zde píšeš.Skutečně nádhernej chlap takový se narodí jen jeden.Pro mě byl je a vždy bude nejkrásnějším mužem na světě.
  • Re: Boje ve Velké Británii?

    no proti banditům přece
  • olda

    a víte že jeho smrt souvisí s drogami a alkoholem
  • hanelka

    hmhm

    moj otec je jeho velkz fanda vstekz winwtuovky pozna na spamat.. *9*
  • Mimochodem

    Bohužel tento skvělý herec a člověk,který mi tolik připomíná dětství zemřel pár dnů po svých 54 narozeninách na infarkt.Zanechal po sobě tři děti a byl celkem pět krát ženatý *7* *7*
  • Re: Sexy Lexy

    Mě se taky moc moc líbí, taky jsem byla do něj zamilovaná jako malá a ještě pořád se mi moc líbí *14*
  • Re: Mimochodem

    Alexander Crichlow Barker - Mezi jeho předky patřil guvernér Barbadosu, sir Henry Crichlow. Takže odtud to podivné příjmení.
  • Re: Mimochodem

    Samozřejmě,že to víme.Když se v r.1964 objevila první filmová mayovka, noviny i časopisy byly plné informací o všem, co s tím nějak souviselo.
  • Mimochodem

    Mimochodem,jestlipak víte,že Lex BARKER bylo umělecké jméno,ve skutečnosti se jmenoval ALEXANDER CRICHLOV. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit