Přejít na výpis diskuzí

Liam Payne

OSOBNOST 29.8.2011 
405 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hlasy potrebujem http://www.evropa2.cz/cs/awards.shtml pls *4* *4* *14*
  • KRÁSNÉ NAROZENINY Liamovi :-) AŤ se daří :-)
  • sabulinkaaa
    Happy birthday Liam ..:)♥
  • Liem je nejkrásnější a nejlepší *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj holky. Nevím jestli to víte nebo nevíte ale Liam Payne z One Direction je single potvrdil to na svém twitteru.
    • Taky bych rada vedela *9*
  • mě se líbí zayn. ale taky liam. liam je svalovec to se musí nechat
  • Hater‘s, copak vy nechapete ze tahle stranka je pro Directioners a ne pro haters? asik ne co?? jinak Liam je uzasnej. Miluju vsechny ale Liama nejvic. On je nejhezci kluk na svete. A ma strasne krasny telo. Nikdy neprestanu doufat ze kluky jednou potkam a budu na jejich koncerte. Liam je super kluk, je milej, kouzelnej a ma dobry srdce. V dnesni dobe slovo gay neznamema byt orietovan na stejne pohlavy ale byt lepsi nez ostatni. Predem se omlouvam ze to pisu na Liamovu stranku. Liamek je fakt uzasnej. strasne moc ho miluju.
  • Mela jsem Payzer rada ale to uz je minulost. Liam je krasnej chlap. Pokud ma Liam jinou tak mu preji jen to nejlepsi. Preji mu aby byl s novou divku stestny a spokojeny.
  • Je Nejlepší a Nejhezčí z OD!!!!Miluju ho!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ♥♥♥♥♥
    • Mentalista14
      jj tak to já taky *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Text Vašeho příspěvku *1*
  • Hi Liam Payne!!! <3333 *14* *14* *14* *4* I wish you Happy 20th Birthday!!! <3 <3 *14* *4* I love One Direction!!! <3333 *14* *4* Všechno nejlepší k tvým dnešním 20tinám-kulatinám!!! <3 Doufám ze si svůj velký den poradne užíváš *4* . Miluju 1D a hroooozně mocQy se těším na film This Is Us až bude v kinech, moc na nej chci jít! *14* *14* *4* <3 By The way, taky jsem srpnová, ale s tím rozdílem ze jsem zacatkem srpna, znamení lev a mladší rocnik..
    • Nápodobně začátkem srpna *15*
      • Fakt? :-) Heej tak to je hustý! :-D :-)
        • woooow a já je mám v prosinci, taky hustý co?? nejste na hlavu?? trošku
    • přesně tak já mám narozky taky začátkem srpna a miluju 1D *14*
      • Faakt? *14* *4* :-) Tak to je hustý, tak to máme stejny :-D :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit