Přejít na výpis diskuzí

Liam Payne

OSOBNOST 29.8.2011 
405 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je nějáká ku*va ne nějáká daniella ať mi neleze na oči nebo ona mít žádný nebude!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Hele holka, klid ;).. Danielle je úžasná;)..a nejsi Directionerka teda, když jim to nepřeješ ;) Danielle je úžasná v tanci, je krásná :)
      • tj, Directionerka by mu to přála
    • Klid holka.. ste všichni úplně šílený :)ach jo..
  • všechno nejlepšííííííííííí liamku
  • Payzer jsem měla ráda, ale pokud Liam našel novou lásku a ma ji rád a s Danielle mu to nevyšlo jediné co mužů jako správná Directionerka je mu to přát.
    Jasně taky mě ve skrytu duše někde štve že náš Daddy má novou holku. Každá by jsme ho chtěla pro sebe :) , což bohužel nejde :/
    Ale mám Liama ráda a když má novou holku doufám že mu to s ní vyjde a bude šťastný.
  • Liam a Danielle se nerozešli. Danielle to potvrdila na svém soukromém Twitteru i Facebooku, údajná informace z Pheedu není pravdivá a Danielle několikrát na svém profilu na Ask.fm potvrdila, že na Pheedu nemá účet. Sice doopravdy napsala na Twitter, že se rozešli, později to však smazala a napsala, že si to s Liamem celé vymysleli. Protože nic z toho nezveřejnili na své hlavní a ověřené Twittery, nečekali, že zprávu o rozchodu někdo vezme vážně. Takže buďte všichni v klidu a věřte mi. *3*
    • Dan a Liam rozišli. Liam to potvrdil v rádiu a ešte na koncerte povedal, že si užíva keď je single. Dan sa spýtala nejaká fans, či je Liam už ex. Ona povedala, že bohužial áno, ale sú dobrý kamaráti... Je mi to veľmi ľúto lebi Payzer bola moja obľúbená dvojica.
  • Ahoj mě se líbí jak zpíváš a každý má své chybyale může je napravit. *1* *2* *15* *3* *15* *14* *4* *5* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Vše nejlepši Liame a hlavně zdraví ať se ti ve všem co dělaš daří mám tě ráda promiň že tak opožděně
  • Liam, good luck for tomorrow's birthday .
  • ty ses blba-anonip p
    ked neveris tak never
    • Prosimtě ani neumíš napsat správně moji přezdívku :D :P
    • Nevěřim no :D
  • Liam, Louis, Zayn moja trojka *3*
  • Šecko Fajné Liame :DDDDDDDDD *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit