Přejít na výpis diskuzí

Liam Payne

OSOBNOST 29.8.2011 
405 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • one direction je supééér snad budou koncertovat u nás.. :D
  • Liama miluju ♥ je dokonalej celej ♥ *14*
  • Celá skupina je super mají nádherné písničky ale Liam je tam nejlepší *14*
  • Tady chcip pes
  • Liam nejlepší <3 *14*
  • Nejlepší skupina a jsou tam nejlepšíHarry Styles
    Louis Tomlinson Niall Horan
    Liam Payne
  • Evulka1
    Holki doufam že mi dáte za pravdu že Liam je nadhernej taky má sexy tělo a taky krásně zpívááá!!! *14* *14* Na něm se nedá nic vytknout!!!Prostě ho Milujuuu!♥!♥!♥! *14* *14*
  • víc se mi líbí zayn ale liam je taky pěknej *3* *1* *5*
  • Mě ho je tak líto.. :'(
    Narodil se mrtvý.. :( Nemusel by tu teď být.. Chudák.. :'( :'( Prý ještě na střední nebo kde ho šikanovali.. :( Je mi ho hrozně líto.. ♥♥♥ Pamatuju si, že jak jsem byla na jejich koncertě (protože mám tetu ve Vídni) Tak potom jsem se dostala s nimi ke slovu.. A Liam mi přišel hrozně smutný.. Tak jsem ho obejmula.. :') Bylo to tak něco krásného, na co nezapomenu.. :-*. Taky jsem mu dala dá se říct pusu, ale jen na vlasy no.. :D :-*. Hrozně je milý.. ♥♥♥ Stejně jako Harry,Louis,Zayn,Niall♥♥♥
    Liam strašně skvěle objímá :'D♥♥♥ Když jsem se podívala do jeho očí, tak mi prostě přišel smutný.. Když jsem ho obejmula, tak to byla ta nejlepší chvíle v mém životě.. Potom mi už nepřišel tak smutný.. :-*.
    • Zdá se mi tvůj komentář nepravdivý.....nemyslím kvůli Liamovi, ale tvým popisem jsi zbytečně dramatická...... *1*
      • Já si ale nevymýšlím.. *3*
  • *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Miluji ho je krasnej......a rostomilej ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥


    A uz se ze Sofii ROZESLI

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit