Přejít na výpis diskuzí

Liam Payne

OSOBNOST 29.8.2011 
405 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeeežíš jak já je milujuuu *14* *14* *14*
  • Liam je nej!!!Ať si myslí kdo chce co chce!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • vše nej *14*
  • Happy B-day Liam I Love You <3
  • vsetko najlepsie
  • Romca10
    happy birthday♥♥♥ Liam girl 5ever :D
  • zdá se mi, že zpívá nejlip ze skupiny One direction a , že je nejsladší, jsem do něj zamilovaná a chi se s ním fakt strašně moc setkat...navíc je z Anglie a to je moje milovaná země, kde chci žít *3*
  • Mentalista14
    Happy birthday Liam (Tortoise) *14* *14* *14* :*
  • Liam je z celé skupiny (podle mě) nejlepší. Je sice ze skupiny asi nejmíň slavný, ale to je pochopitelné, jelikož už dva roky chodí s Danielle, nechodí se nikam opíjet a celkově je kolem něj nejméně skandálů. I přes to má podlě mě největší talent. Je to vidět i na albu Up all night, kde má ještě s Harrym nejvíce sól. Je to úžasný člověk, který si v životě něco zažil a za své sny si musel bojovat a zaslouží si potlesk, že i přes jeho zdravotní potíže a šikanu si zvládnul splnit sen. Chtěla bych být odhodlaná jako on a všichni co na něj nadávají toho o něm neví dost, aby ho mohli soudit *4* *3*
    • Onedirection230
      Carr máš pravdu možná není Liam ten nejslavnější ze skupiny a HARRY, LOUIS, NIALL A ZAYN jsou taky dobří miluji je všechny
      • Šak já taky ;) ti co nemají rádi třeba Nialla nejsou directionerky, ale každá z nás má svého oblíbence, ne? ;)
  • je fakt moc hezkej miluji ho *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* je nejlepší z one direction *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší