Přejít na výpis diskuzí

Liam Payne

OSOBNOST 29.8.2011 
405 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holky, je blbost být hnusná na holku, se kterou se kluci dají dohromady, jen proto že závidíte a představujete si ,,lásku jako trám", to je kravina jak vrata.. A jinak nevím co proti nim máte,? myslím a doufám, že kluci nejsou tak naivní aby naletěli zlatokopce.. A pochybuju, že některá z vás ví jaká ta holka ( i kluci) je.. znáte je jen z netu..
  • Payzer jsem zbožnovala,ale to je už minulost! tak to sakra pochopte lidi !!! pravda Dani bude pořád Dani nikdo se ji nevyrovná,ale přece když je Liam štastný tak proč bychom mu to nemohli přát ? Možná je ta Sophie fajn a je stašně! krásna ..:D nesudte ji vždyt i ani pořádně neznáte :0 NoH8 ..please :)
  • Nechápu holky, které píšou jak ho milují a jak jsou oddané Directionerky atd.. Ale pak jeho holce napíšou ty hnusné zprávy na twitter a fb... Tak co to sakra má být?? Když ho máte tak rády tak mu to přejte, pokud to s tou holkou myslí vážně, tak si to ani jeden nezaslouží... I Daniell se s nim rozešla kvůli nenávisti fanynek..
    • joo přesně moje slova :D
  • Payzer jsem měla ráda, ale pokud Liam našel novou lásku a ma ji rád a s Danielle mu to nevyšlo jediné co mužů jako správná Directionerka je mu to přát.
    Jasně taky mě ve skrytu duše někde štve že náš Daddy má novou holku. Každá by jsme ho chtěla pro sebe :) , což bohužel nejde :/
    Ale mám Liama ráda a když má novou holku doufám že mu to s ní vyjde a bude šťastný.
  • Mela jsem Payzer rada ale to uz je minulost. Liam je krasnej chlap. Pokud ma Liam jinou tak mu preji jen to nejlepsi. Preji mu aby byl s novou divku stestny a spokojeny.
  • Ahoj mě se líbí jak zpíváš a každý má své chybyale může je napravit. *1* *2* *15* *3* *15* *14* *4* *5* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • http://www.youtube.com/watch?v=JpzmVDfm1ZE
    ♥FOREVER IN MY HEART♥
  • Ty ktorý píšu o ľuďoch ,že sú teplý väčšinou bývajú oni sami inak orientovaní
    Ale ja nesudim nikoho všetci sme len ľudia
  • Mě přijde docela trapný,jak když zpívá tak si furt šahá mezi nohy,Podle mně ubohý ale nechci se hádat je to můj názor,takže prosím pokud to teď faninko Liama čteš a mysliš na to,že mi dáš dislike a sprostá koment ::::
    • Promin ale je to jeho věc a jestli máš něco proti Liamovi tak si to nech pro sebe a je ti jedno že si mezi nohy sahá i Bieber no aco tak je to jeho věc ne a pochybuji že ty jsi něco dokázala seš jen Haterka kkterá hejtuje takže se sklidni jo děkuji
    • Když to píšeš ,tak jsi ubohá ty a néé Liam. Liam něco dokázal , ale ty nic, tak se do něho nenavážej.Bieber si taky šahá mezi a vadí ti to snad??
    • A co je ti do*rdele do toho jestli si šahá do mezi nebo ne je to jeho věc a každej ho má rád i kluky :nialla,harryho,louise,zayna takže si laskavě zavři hubu ty seš trapná!...
  • chodí stou danielle nebo ne ?
    • Ne nechodí Liam už má novou ale moc dlouho jim to nevydrží je to porozchodový vztah ale i tak.....♥PAYZER FOREVER♥ *13*
    • nechodí spolu, Liam potvrdil v rádiu, že je single
    • jessmaj
      Bohužel ne ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit