Přejít na výpis diskuzí

Liam Payne

OSOBNOST 29.8.2011 
405 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojky,
    všichni si myslí že jsou gejové.Ale to by snad už věděl celej svět ne?Jo a kaelyn přiznej je to opravdu tvůj bratr?A řekni prosím pravdu tady madam fanynkám to nedá spát víš mě můžeš napsat vše tady je můj e-mail:sarka.stalikova@seznam.cz
    Tak kdyštak napiš.Děkuji
    • Ziall
      Nikdo si nemyslí, že jsou gayové. Ani hateři. Ti vědí že nejsou gayové, ale prostě říkají že 1D jsou buzny a gayové, protože je nesnášejí.
  • chci vam rict ze Liam neni zasnoubeny se sophii to by asi oznamili a ta vonavka that moment je skvela protoze ji mam *1*
  • Tivole tak toto je moc Kayleen asi těžko může být tvůj Liamek bratr když žije ve Velké Británii a ty tady..... takže jestli kecáš což podle některých ano tak nám tady nekecej děkuji mnohokrát..... Ještě než přistoupím k tomu zda je Liam zasnoubený se Sophie tak řeknu jednu věc...... Pokud by byli chlapci Gayové myslíte si že by to skrývali? Asi těžko že? Toto je směřované přesněji na Hatery. Liam není zasnouben se Sophií by to musel potvrdit na FB =)))))) :****** Miluji je hlavně Nialla ale jsou hezcí všichni Directioner Forever :* =) *2*
  • Ahoj holky. Nevím jestli to víte nebo nevíte ale kluci vytvořili noví parfém který se jmenuje 1D That Moment voní po zelených jablkách po fialkáca a po ovoci.Je to už jejich druhý parfén ten první se jnenoval 1D Our Moment a ten druhý se jmenuje 1D That Moment
  • KAELYN jak muze byt tvuj bratr Liam kdyz umis cesky ja si myslim ze lzes *10* *9* *9*
  • *1* *1* *1* docela fajn ale nemuzou byt zasnoubeni
  • hlasy potrebujem http://www.evropa2.cz/cs/awards.shtml pls *4* *4* *14*
  • One direction někdo říká že jsou gayové ale mě přijdou fajn.
    Hlavně Zayn Malik a Liam Payne.
  • Tyjo lidi nikdy jsem si moc liema nevsimala ale kdyz se kouknete tak on je strasne sexy to si rekneme na rovinu telo ma dost vymakany co myslite
  • Hej lidi nedeljte mi tu chaoz je se Sophii zasnoubeny nebo ne *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší