Přejít na výpis diskuzí

Libor Bouček

OSOBNOST 31.12.2006 
75 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je důležité být sám sebou

    Když se někdo objeví ns televizní obrazovce tak je zřejmé že kromě ovací sklidí i kritiku. Je pravda že Libor není žadný tpo-model a ani jeho vizáž není nejlepší proti jiným moderátorům, ale právě proto se mi líbí. Není to žádný ulízaný a vyfešákovaný kašpar je to prostě Libor!!! Je sám sebou a to že vám někdy připadne jeho humor trapný je v pořádku(já si to někdy také myslím). On prostě jen musí reagovat na to co se zrovna děje a nemůže se stokrát opravovat v tom co řekl. Zdá se mi být super a věřte že nejsem žádná puberťačka co po něm bláznivě touží. Jsem svobodná matka dvou malých dětí a na balírnu se dívám pravidelně, ale né abych někoho ulovila, ale pro pobavení a kromě účinkujících se nejvíce zasměju nad tím co vyvádí Libor. Nevím jaký je ve skutečnosti, ale přes obrazovku je super. Každý má nárok na svůj názor a tohle je ten můj.
  • don't worry be happy!

    Hi, Libor! Don't worry be happy- that's my life's motto. Everybody has hard moments in its life. You need those moments to be stronger and beat the hardships... I wish you a lot of happhappiness! and remember: there is sun after rain. Always!!! *4*
    • joey.jordison

      Re: don't worry be happy!

      běžte všichni někam s těma anglickýma textama jestli se chcete učit anglicky tam běž jinam
  • liborek

    liborek je nej,nej,nej....laska je slepa nemuze chudak za to ze si vzal slovenku-telatko *14*
  • Milý Libor...

    Milý Libor...Ja ani neviem,ako začať. Podľa mňa si len naletel ziskuchtivej potvore, ktorej sa nevydarilo dostať pred oltár Pálfyho ani toho Gréka atď., atď. Úprimne musím povedať, že si neuveriteľne sympatický človek s neskonalou charizmou. Je vidieť, že si sčítaný, inteligentný a šikovný. Ty sa v živote určite nestratíš. *4* A ver mi, že si poradíš aj bez takej ženy... Tá nech si navráva, že ju čaká krásny život plný luxusu a pohodlia po boku toho "milionára" ... Len dúfam, že keď tá "kráska" zistí, že sa prepočítala a o čo prišla, nebudeš jej bútľavou vrbou. Máš naviac ... *14* Na to nezabudni ... Prajem Ti veľa preveľa šťastia ... A buď taký ako doteraz, zachovaj si svoju tvár a netráp sa. Božie mlyny melú pomaly, ale isto. Kiež aj jej raz niekto zlomí srdce tak, ako ho ona zlomila Tebe. Veľmi by som Ťa chcela pomôcť a byť Ti oporou. Veľa šťastia!!! Daniela
  • Klobuk dolu

    Libor, sklanam sa pred Tvojim charakterom, Tvojou osobou. Naozaj mi je luto ze muz ako Ty sa musel sklamat v zene ako je Marianna. Moze sa tvarit ako svatica, moze povedat a urobit cokolvek, osobnostne zlyhala pred celym narodom na celej ciare a Ty si sa ukazal ako clovek s velkym "C". Naozaj sa jej cudujem, ako si pokazila vsetko, co malo mat pre nu naozajstny vyznam, milujuceho muza, oporu, krasny zivot... Ak by som napisala, co si o nej myslim, a nie som sama, musela by som nadavat, co nechcem. No hnusi sa mi, ked si zapnem spravy a je tam ona. Prajem Ti, aby Ti zivot priniesol to, co si zasluzis, zenu, ktoru si Ta zasluzi, s ktorou budes stastny do konca zivota.
    • Re: Klobuk dolu

      *5* Libor ozaj ukázal že je frajer. Gratulujem!!!
  • ... Obyčajná mrcha...

    Touto cestou by som chcela p. Libora upozorniť na titulku NOVÉHO ČASU zo dňa 26. 4. 2006 s názvom ,, Milionár Novotný ... Chcela ho dostať Ďurianová !!... Kde sa dá ďalej z článku dozvedieť, Že sv. Marianka *5* síce za svojho priateľa považuje Libora Boučka, ale ako veľmi chcela zbaliť Jana Novotného. Vypisovala mu SMS-ky, no on jej dal košom. A stal sa tak prvým pracháčom, čo ju odmietol ! Príčina? Ján si totiž o nej zistil jej minulosť a preto s ňou nechcel nič mať !!! *13* Smutné, že ... *3* Už len z uvedených riadkov je vidieť, aké je to všetko z JEJ strany úbohé. Ľutujem len p. Libora, vďaka ktorému sa práve táto zakomplexovaná zlatokopka chcela zmedializovať ! *3* Nechápem, ako môže byť tak úbohá a stále sa hrá na takú svaticu!!! Veď ona nemá žiadnu osobnosť, čím to potvrdila aj ako moderátorka zábavných programov. Bola strnutá, afektovaná a jediné čo jej išlo, to bolo vycieranie sa na kameru, inak NULA BODOV. Pročko s Liborom to pekne vystihli s tou anketou po EUROPE... ONA SI TOTIŽ FAKT MYSLÍ, ŽE AKÁ JE COOL, ale pravda je opak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Takže p. Libor, hore hlavu, pretože táto žena si Vás určite nezaslúži a dobre sa Vám stalo, že budete mať od nej pokoj !!! Tá Novotného stávka Vám možno len otvorila Vašu životnú cestu ku šťastiu a celé SLOVENSKO Vám na tej ceste želá hlavne veľa úprimnej lásky !!! *14*
  • Netráp sa

    Milý Libor,viem čo prežívaš.Niečo podobné som prežila aj ja,a stále ešte nie je tomu koniec,ale najhoršie mám za sebou.Tiež som sa sklamala v blízkom človeku,začala som robiť veci,ktoré som predtým nemohla robiť.Napíš knihu,ak to chceš a vylej si tam všetko čo ťa trápi.Ja som to urobila tiež,ked mi bolo najhoršie.Možno raz príde čas a budem ju publikovať.Je to ľahké povedať:netráp sa! Však? Kvoli Marianne sa ti neoplatí vylievať slzy,je to bezcitný človek,vyplod tejto doby.Peniaze,peniaze,peniaze a pre ne urobím všetko,ľudia s prázdnou hlavou. A netrap sa,prosim ta.Nestojí ti za to.Určite si nájdeš novú lásku a zabudneš.Ahoj.
  • Si super

    Milý Libor. SI skutočne super človek. Síce neviem ako prežívaš to čo ti spravila žena, ale verím, že rany sa zahoja rýchlo. Budem ti držať palce. Dúfam, že nezanevrieš na Slovenky:) Veľa šťsatia v živote Ti praje Martinčanka Zuzana. *3*
  • ?

    Je sice pravda že mnoho z Vás ho nemá rádo a mnoho lidí si myslí že je ubohý a bůh ví co ještě. Ale kdo z Vás se dostal takhle vysoko, že o Vás mohou lidi takhle mluvit na netu jako vy o Liborovi. A je jedno jak se tam dostal. Prostě tam je a drží se.
  • Jen tak......

    Ahojky...chtěla jsem jen říct, že se dobře posloucháš a máš příjemnej hlas a na chlapa jsi docela hodně upovídanej...měj se krásně pa *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit