Přejít na výpis diskuzí

Libuše Vojtková

OSOBNOST 13.1.2007 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LÍBA

    Libuško,držíme vám palce,at to všechno zvládnete - vykašlete se na jovanu i vojtka ...ani jeden z nich vám nestojí za to ..... *3* *3*
  • LIBUŠKA

    Libuško,buďte silná - zvládnete to,přeju Vám hodně pevné nervy a at se ve vašem životě už konečně objeví ten pravý *3*
    • Re: LIBUŠKA

      Hlavně musí mít tučné konto a rychle si jí vzít, než jí pozná jinak uteče!!!!!!!!!
      • Re: Re: LIBUŠKA

        pro závistivce LLL - nech si svoje rozumy,tady na tvoje stupidní názory neni nikdo zvědavý ....
  • A čemu by se naše hvězda divila???

    Já, myslím, že se snad ani nediví. Musela vědět do čeho jde. A jestliže jí po rozvodu Vojtek slíbil komfort, tak to s ní zase tak špatný nebude. Navíc je mladá a hezká, na rozdíl od svého ještě manžela. Brzy se po porodu dostane do formy a nabalí někoho lepšího. S jedním dítětem to ještě jde. *4*
  • Divné ?

    Tak vidíš, ty hvězdo, historie se opakuje. Tys Vojtka přebrala taky ženě s dítětem, tak co se teď divíš ?
    • PRO S.L.

      jde z tebe závist ....jdi si vybít zlost na hřiště.... *5* *5* *1*
    • Re: Divné ?

      Děláš ze sebe chudinku vše jsi měla dopředu promyšlené.Hůlku jsi přebrala Bílkové když Tě poznal tak se k ní pouze vrátil.A proč odešel Pepa za jinou tak bys měla přemýšlet proč???????????
      • Re: Re: Divné ?

        Moniko, proč by měla Líba přemýšlat nad stupiditou vojtka a jovany ???? má svých starostí dost,tak ji laskavě nech na pokoji a nechod na tyto stránky,pokud tady míníš jenom nesmyslně urážet !!!!!!!!!
      • divné

        moniko - víme,že jsi sestra JOVANY,nech si ty svoje nesmysly pro Jovanu - nech Libušku na pokoji!píšeš,že se má zamyslet nad tím,proč je VOJTEK s jinou? jednoduchá odpověd - protože je to jeho styl života ! za 2 roky si najde jinou tanečnici a Jovana se může jít zahrabat *3* *3*
      • Re: Re: Divné ?

        Proč by měla o Vojtkovi vůbec přemýšlet? Ať si radši nabalí někoho jinýho (jako Laurinová), je mladá a hezká, na rozdíl od těch dvou trapných namyšlených špindírů exhibujících se Šípem v zádech na balkóně.Taky jsem byla svobodná matka s jedním dítětem, a taky mě zklamal jeho biologický otec, tak už to prostě chodí. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit