Přejít na výpis diskuzí

Lil' Mama

OSOBNOST 13.9.2013 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jí moc nemusim.Je strašná.A pisníčka s Avril Lavigne se jmenuje girlfriend.Vždyť na jejím hlasu nic není.Kdo psal ten předchozí komentář?Je tam moc chyb!
  • Je úžasná rozhodně moje oblíbená zpěvačka
  • Je fakt dobrá ale nevydala dlouho žádnou písničku sem její největší fanynka má moc krásný hlas na Youtube si pouštim její písničky a moje nejoblíbenější je Lip gloss moc se mi líbí její hlas vim že tady česku jí lidi nemaj moc rádi ale já jo ona je prostě talentová je THE BEST *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • je dobrá!!!
  • Ja za ny jedu do ameriyki uš se tesim jedu i za majli sajsuj a za tejlor sviftovou a tyky za silinou gomešš silina ma tyky dobře pesnicki ták tak je už musym tak čauki
  • Vona je ůžasná spjevačka.Miluju její písničky že má ůžasnej hlas je bombová líbí se písnička s tou avril lavin gelfrend nebo jak to tam říkal.Moje voblíbená spjevatška j ta rásná že jo a je dobrá a tak gdiž bude mít novou písničku tak budu réda a moc se těžim na na další albu.a ten gdo ji nená rád išel by si do p-č-.Miluju ji
    • katik.skalickova
      Ty máš asi dost, viď? :D :D
      • Proč ždiť sem jenom napsala že ií mám réda.Chtěla bich ji vydjet naživo a bít na jejim konzertê.Je to moje voblíbená spjevatška
  • Nevíte kdy bude vystupovat v Praze?V Praze snad ještě ani nevystupovala.Já bych jí chtěla vidět na živo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit