Přejít na výpis diskuzí

Lil' Romeo

OSOBNOST 13.1.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lil Romeo (hvězda) můj miláček

    Jo úžasnej škoda, že nežije v Česku nebo aspoň neumí česky a zajel by sem.
    On je sexy a tedka jemu 18-19let. *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *3*
  • Romeo=o*

    HéééJ...On jE TaK KlÁsNeJ...UpE Ho žErU...A V HonEy ByL UpA ÚžAsNeJ...TaKoVeJ MaLeJ KlUk A PřItOm tAkOvEj DrSnÁk...WoW...MoooC BoReC *14* *14* *14* *4* *3*
  • hih:))

    Jj je sladkej, ale at chcete nebo nechcete, nejkrásnější byl prostě v HOney, takovej malej 13tiletej klučík ne, jak tam tancoval, já z něj nemohla:)) až po tom co jsem ten film viděla,se mi začal pořádně líbit:)) předtím sem o něm vlastně ani nevěděla *1* každopádně, skvělej
  • NAPIŠTE

    460362169 *7* *7*
  • romeo

    a ještě něco: kdo by chtěl pokecat tak pište na icq: 364-349-502 *3* *3*
  • romeo

    je fakt kundák *3* upe ho zbožnuju upe je beeeeest!!! *14* *14* *14*
  • prosím

    zdravim vsecky ,,moc se mi libi pisničky od romea ale nemuzu je nikde na netu najit ,natož stahnout tak n emohl by mi nekdo poradit dikky moc posilejte na email robvanpersi@seznam.cz
  • Lil Romeo

    Jednou na icq jsem zjistila že mi jeden kluk lže ptž mi nazačátku poslal fotky Lila ani jsem nevěděla že je vubec sem ho neznala pak mi za 3 dny polsla jeho opravdický fotky a mrzelo mě to tak od té doby jsem uuplně závislá na Lilka je fakt moc Ok děkuji všem a kdo je taky fanoušek tak mi muže napsat na icq 356187529 nebo na email linda.pe@centrum.cz děkuju a ahoj *14* *14* *3* *3* *3* *4*
    • Re: Lil Romeo

      žeruuuuuuu ho upa ho miluju...jak byl ve filmu honey upa nadheernej nejhezci kluk na celym světě a vesmíru upa ho miluju... sakra proč nežije v česku a nechodí se mnou do školy já ho upa milujuuuuuuuuu!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Lil´ ♥

    Lil´Romeo je super! Hned jak som videla film Honey,sa mi strasne zapacil a potom som si pozrela jeho klipy a obrazky a zistila som,ze ma talent,ze ma super hlas,ze je proste on pecka! Som jeho fanynka.Kto je tiez,tak mi piste na icq: 439-351-504.Dakujem.Piste i na mail: deluxe_baby@.azet.sk *14* *14*
  • žjuu

    tohle je úúúžasnej týpánek...tohodle hopírka bych brala fakt všema dvaceti páč je to kunďásek jak svině... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit