Přejít na výpis diskuzí

Lily Collins

OSOBNOST 9.12.2012 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jaký máte názor na její obočí ? Mně osobně se moc líbí :)
  • Krásné mladé děvče :D :D :D
  • Ale ona chodí s jamiem! Ted nedávno je někde spolu viděli.. tohle je kec, a jamie rozhodne nechodí s ashley green!!!
    • bohužel už nechodí rozešla se s ním *13*
  • Lily už chodí s Jamie Bower!!!!!!!!!!!!!! *1*
    • Ano ano,už jsem zahlédla na FB *14*
  • Lily mi je veľmi sympatická aj keď jej filmy nemajú až taký úspech. Ale čo sa mi na nej najviac páči je jej hustè obočie! Je mega a to ju robí inou :)
  • Ahoj Lily jsi moje nejoblíbenější herečka
  • Všechno nejlepší k narozeninám :)
    Co se týká jejího obočí, tak se mi líbí, ale musela jsem se hrozně smát, když jsem ji viděla jako Sněhurku :D jako nezlobte se, ale Sněhurka která už před x lety věděla, co je v dnešní době in mi fakt nesedí :D
  • Takže..., úplně všecičko nejlepší!!! :33 miluju tě- jako herečku asi(určitě) ani nevíš kdo sem ale tvoje role jsou úžasný.. nejlepší asi stuck in love.. *1* *14*
    jinak měla si zůstat s Jamiem Bowerem. Hrozně se k sobě hodíte *7*
    happy birthday!!!!!!!!§
  • Ahojte *4* chtěla bych se zeptat jestli je pravda, že chodí s Thomas Cocquerel ? Objevily se nedávno fotky jak spolu byli na večeři a potom na Lakers Game. Podle mě jí to víc slušelo s Jamiem. Co myslíte vy?
  • No ja nevim pisou tu preci ze s nim chodila tak ja nevim ale ta Bonnie s kterou chodil ta se mi moc nelibi kouknete se na nejaky jeji fotky. Jamie si vybral spatne Lily je rozhodne lepsi. A teda doufam ze natoci vsechny dily Mortal INstrumets protoze kdyz uz to zacali a uz bude i druhy dil tak by bylo divny to nedotocit cely a zklamaali by spoustu fanousku a me hlavne *13* *1*
    • LilyCampbellBower
      Taky se mi víc líbí Lily s Jamiem, ale proč tady soudíš někoho koho vůbec neznáš, a ještě podle jejích fotek. Jde o to jaká je, ne jak vypadá. Tenhle svět vážně teď stojí za .....
      • Super jméno! ;-) jamily

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit