Přejít na výpis diskuzí

Lily-Rose Depp

OSOBNOST 23.11.2009 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • berusska102

    Happy birthday

    Všechno nejlepší Lily:) *3*
  • agnes1111

    Gratulace

    Takže zlatíčko, přeji Ti k Tvým krásným 11. narozeninám hodně zdravíčka, které Ti v minulých letech trošičku scházelo, štěstíčka, šťastnou rodinu, což nepochybně máš a rodiče by pro Tebe udělali cokoli, hodně dárečků, protože takové dítě, jako jsi ty, to určitě užije - hlavně hračky, príma brášku, aby tě nezlobil, úspěchy ve škole a v dalším životě, aby tě nic netrápilo a všecičko, co si budeš přát. *4*
  • novalee

    Vše nej

    Všechno nejlepší Lily a hodně dárečků *3* Už jsi náctiletá, tak to pořádně oslavte *1* *15*
  • ?

    Takže krásný dítě prostě po tatínkovi...
    má to jeden háček ona je osobnost?????neni hraje nekde? ne..zpívá? ne....je známa? ne
    jen když se řekne Lily-rose DEPP tak víme že je to dcera Johnny Deppa a navím co děla na osobnostech a je tu napsany povolání dcera Johnny Deppa a Vanessi Paradise co to má bejt?
    nic proti ale nemá tady co dělat
    to je jak kdyby si tady nekdo z nás udelal profil a napsal tam syn/dcera atd....
    • Re: ?

      ano, takhle osobnost není protože nikde nehraje, nezpívá, atd. ALE... na druhou stranu, to, že je pořád sledovaná bulvárem, jako její rodiče, to, že se musí umět na veřejnosti chovat (ne jako většina děcek v jejím věku), z ní dělá osobnost...
    • Re: ?

      je to osobnost uz tim ze ma slavny rodice kdybys ty byla dcera treba Karla Gotta taky by ses povazovala za neco vic nez si takze ...a kdyz taky muze mit svi deti Angelina Jolie proc by nemohly oni?? na tom neni nic spatnyho... *1* *14*
    • blackangel1998

      Re: ?

      jasně,nejdřív mě napadlo to sami,ael pak mi došlo,že někteří maj prostě štěstí.J eslavná automaticky,protože je decra slavnejch lidí.takže ju každej zná.to z ní dělá osobnost.a jestli chceš napsat svůj profil,tak proč ne?třeba se proslavíš tím,že jsi vlezlá lhářka! *13*
      • Re: Re: ?

        Vlezlá lhářka? Vždyť má pravdu!
        • drumms

          Re: Re: Re: ?

          jasně, ať si má pravdu... ale stejně, když ji tahle osobnost nezajímá, prčo se k ní vyjadřuje? Stejně, až bude Lily-Rose slavná, tak si řekne: "Jé, to je ta, co byla v jedenácti letech slavná kvůli rodičům... Jak já tenkrát nadávala...a přitom jsme jí jenom záviděla!"
          • Re: Re: Re: Re: ?

            Nejde o to ,jestli je slavná nebo není, ale jestli má na týhle stránce co dělat. Jestli je tady její profil oprávněně, nebo to je jen jedna velká hloupost. Až bude slavná proto, že něco dokázala, tak nebudu mít námitek. Ale to zatím není....
    • wendy92

      Re: ?

      Není slavná, ale proč jsou tady na osobnostech všechny děti Jolie a Pitta?? I ty roční?? Nebo Toma Cruise?? Halle Berry?? A co takového Michaela Jacksona?? Jejich rodiče jsou světoznámí lidé a i ty děti jsou často v časopisech, dost se o nich všude píše, a všichni je sledují. A je hodně velká pravděpodobnost že když se oba rodiče nějakého dítěte pohybují v showbyznysu tak je budou asi následovat.. protože je často do filmů strkají od dětství. Takže proč by tu nemohli být, když už by tu časem asi stejně byli a od narození jsou ve všech časácích? Toto jsou osobnosti.cz, ne herci a zpěváci.cz. Ty děti jsou osobnosti už tím jaký mají rodiče. A všichni lidé se o ně zajímají a sledují je stejně jak jejich rodiče, bohužel. To je úděl slavných..
      • Re: Re: ?

        No tak já na rozdíl od agnes1111 zas tolik nesouhlasím. Podle mýho názoru tu nemá žádný z těch dětí, cos napsala, co dělat. To, že se narodíš tomu, nebo tamtomu člověku, to přece ještě nic neznamená. Jo, je známá, fotěj jí paparazzi, sem tam se objeví i v nějakym časáku. Ale to všechno jen proto, že je dcera JD a VP. Ale v životě zatím nic nedokázala. Stejně tak i další děti slavných. Se nad tím zamysli. Povolání: Dcera Johnnyho Deppa a Vanessy Paradis. Vždyť je to k smíchu. Je to prostě blbost! Jak jsem už psala, svý rodiče si nevybíráš a to, že zrovna ona měla to štěstí, to se na mě nezlob, ale to z ní teda osobnost fakt nedělá. Až něco udělá, až něco dokáže, až bude něco, za co jí „obdivovat“, tak pak neřeknu ani slovo. Ale zatím, zatím je pro mě tento profil, a s ním ještě hromada dalších, nepochopitelý.
        • wendy92

          Re: Re: Re: ?

          Kdyby to byla taková blbost tak ten profil administrátoři schvalovat nebudou. Můžou to klidně smazat. Je tu hodně dětí slavných, ale ono taky, hodně z nich, se už objevilo ve filmu, i když jsou malí. Tato holka Lily-Rose Depp se objevila v klipu atd, takže oni nejsou všichni tak "nevinní".. Rodiče je sami strkají všude možně. A pokud je nějaký dítě v Tv od dětství, tak je velká pravděpodobnost že to jednou herec nebo někdo bude. Ale souhlasím, nemá tu co dělat, co se týče toho co "dokátala".. pak to mají teda administrátoři smazat.
          • Re: Re: Re: Re: ?

            Jasný, o ty děti se nazajímám, takže fakt nevim, jestli někde "hráli". Ale když vemem jen tu Lily. Ta se, pokud vim, objevila právě jen v tom klipu. Ale na jak dlouho? Byla tam celkem něco kolem pěti sekund. Neříkám, že jednou z ní nebude herečka, nebo něco podobnýho, ale zatim to je prostě jen 11-letá holka a nic víc. A co se týče těch administrátorů. Já si o servru osobnosti.cz myslim svoje a tím i o těch, co ho provozují... Takže k tomu se vyjadřovat nebudu...
            • Re: Re: Re: Re: Re: ?

              Hej, mě je to jako v podstatě jedno, udělejte si tu profil koho chcete. Já jen, že se tady někdo pokusil vzníst nějakou námitku a vy jste se do něho tak pustili, tak jsem si řekla, že když mám stejný názor, tak dotyčého podpořim. Dál bych to už nerozebírala. Co člověk, to názor
      • agnes1111

        Re: Re: ?

        Krásně řečeno, naprosto souhlasím *4*
      • Re: Re: ?

        To je pravda. Ale Johnny Depp by asi nebyl rád, kdyby viděl tenhle profil :-(
        • agnes1111

          Re: Re: Re: ?

          Rozumím, ale to si měl JD rozmyslet dřív, než se s VP rozhodli děti veřejně ukázat v klipu Il y a
          • wendy92

            Re: Re: Re: Re: ?

            Ale je pravda, že kdyby v tom klipu ty děti nebyly, tak je tady na osobnostech dělat nebudu... ptž vím jak je rodiče furt chrání, zakrývají a nesnáší když je někdo fotí, což chápu..
          • wendy92

            Re: Re: Re: Re: ?

            Je pravda že je v tom klipu "veřejně ukázaly", ale tak, že kdyby někdo nevěděl že tam budou, tak je nepozná.. Jack tam byl 2 vteřiny v dálce a Lily vteřinu, a to jen její oko v zrcátku.. jsem si jistá že kdyby se na to díval někdo kdo ty děti zná jen trochu, tak nemá šanci si jich všimnout, byla to celkem rychlost..
  • anděl jmenem lily rose

    je nadherna,hrozne bych chtela vypadat jako ona,,,je po johnnymu je mu hodne podobna, ale i vanesse...a ma urcite uz ted na kazdym prste 10 kluku...ta to bude mit v zivote jednoduchý.....ale preju ji to.:-)))
  • agnes1111

    Lily-Rose Melody

    Říká se, že decrky bývají po otcích a tenhlle případ to jen potvrzuje. A Lily-Rose Melody může být na svého otce opravdu pyšná, každá z nás by si ho jistě přála mít také. Jak už se tu řeklo, poroste do krásy a má proč, když to má v genech jak z otcovy strany tak z matčiny. *3* *3* *3*
  • tohle si myslím

    Má oči i ústa po tatínkovi. Nápadníků bude mít nejpíš tolik co Johnny Depp faninek. Johnny by měl zpřísnit ochranku a zvýšit okna s mřížemi, protože už Lily teď vypadá roztomile a skvěle za pár let by od ní kluky neudržela ani armáda spásy a to jsem holka co jen obdivuje jejího tatínka. Přála bych si být její matkou. Mít krásnou dceru a vedle sebe muže co za věrnost ke své ženě strčil i ruku do ohně. *14* *4* *4*
  • anett96

    krása

    je nádherná, jako její mamka a taťka.Na těch fotkách vypadá jak modelka ta se musí mít její táta je Johnny Depp co já bych za to dala *14* *1* *4* *14*
    • berusska102

      Re: krása

      Žejo *14* *14* *14* *14* *14*
  • jj

    je roztomila *4* kdyz sem sem vesla a jak je tam na ty hlavni strance napsany povolani tak sem se musela trosku zasmat ale nic proti (povolani:dcera johnnyho deppa *4* )fakt nic proti vzdyt to je taky nekdy prace bejt dcera nebo syn to rika vzdycky muj bratranec *3* *4*
    • wendy92

      Re: jj

      Co já bych dala za to povolání.. *1*
      • zewla

        Re: Re: jj

        Jo, nějak tak *1* *1* *14* *14* *5*
  • wendy92

    Očka

    Má Johnnyho oči.. *4* *14*
    • Re: Očka

      přesně Johnnyho jiskru v očích

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit